Sari la conținut

Ktm Sxf250 2010


Razvan1110
 Share

Postări Recomandate

Mă gândesc să îmi iau un Ktm Sxf250 2010, e și aproape de mine, arată bine; are facturi cu ce a cumpărat și schimbat vânzătorul. Piston, Ambreiaj, etc. Prețul este de 2500€

Am observat ca el i-a pus și e-start, nu contează asta.. Eu îl vreau pentru plimbări, eu stau în zona Constanța, câmpie, îl vreau pentru drumuri lungi, plimbări, o urcare două mai mici, dar în general pentru viteză deoarece merg pe drumuri agricole sau câmpuri, nu mi-aș lua Enduro, să dau mai mulți bani în plus și să nu am nevoie neapărat de o suspensie mai moale, etc. Nu fac hard Enduro, nici măcar soft deci nu mă gândesc la Enduro.. M-am orientat spre o variantă în 4t deoarece merge mai ușor turat, la mai mulți km ar fii mai ieftină întreținerea. În primul rând 4t consumă mai puțin decât 2t, alt factor care m-a influențat, + ca e mai stabil la viteze mai mari deoarece are mai multe piese în mișcare.. Eu am 15 ani, 168 cm înălțime și aproximativ 60kg, credeți ca mi s-ar potrivi? Apropo am experiență pe 2 roți cat de cat… Aș vrea și alte păreri cu alte motoare dacă aveți, însă eu m-am axat pe Cross pentru ce voi face eu..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...