Sari la conținut

Sa Fac Schimb?


Reverse
 Share

Postări Recomandate

Stateam yo asa si ma plictiseam si mi-a venit o idee :banana:

Ma gandeam sa schimb Jetu` cu un DNA 50?

Voi ce ziceti?Nu ma refer la faptul daca gasesc sa il dau la schimb,sau in ce stare e dna`u etc...ci la schimbul in sine ... ca e cam aceeashi chestie,difera lookul si spatiul din "portbagaj" ... si forjator din copilarie ce sunt,imi sta mai bine pe dna :ok:

 

:baldy: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu...

mie, nu imi plac fake-urile astea... ori scuter, ori motor adevarat... chiar daca dna-ul are un design de invidiat, tot scuter cu forma de motocicleta ramne...

 

si cum ai spus si tu... cu 'portbagajul'. daca ai de dus ceva, mergi cu scuteru' dar daca vrei doar plimbare si adrenalina :banana: mergi cu CBR-ul :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi da ma dar daca deabea acu m2 zile a facut 18 ani si e cam plin de vicii cum vrei sa se plimbe cu CBR-ul?mai trec ani buni pana sa-si ia si el permisu' :baldy:

 

P.s.Daca nu faci tu si ai gasit pe careva fac eu :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi da ma dar daca deabea acu m2 zile a facut 18 ani si e cam plin de vicii cum vrei sa se plimbe cu CBR-ul?mai trec ani buni pana sa-si ia si el permisu' :baldy:

 

P.s.Daca nu faci tu si ai gasit pe careva fac eu :banana:

plin de vicii da` azi..am facut 30 de km cu cbr`u :ok:

OVK mi`am luat role ptr jetforce de 3,9grame malossi...dar nu pot sa desfac unu dintre surburile de la capacu de transmisie...maine il tai cu flexu bagmiash p...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda,mi-a trecut nu mai vreau niciun shimb...o sa ma apuc incet asa sa mi-l fac pe asta..role mi-am luat,urmeaza o toba cu finala din kevlar,cauciuc spate si ceva stickereala ... in rest..noi sa fim sanatosi...de azi am schimbat uleiul la scooter,pana acuma bagam motul si cateodata yacco,azi mi-am luat ulei repsol 2t sintetic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...