Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

:angryfire: asa ziceam si eu :baldy:

 

Mai voi sunteti ca si Stan si Bran ..... Unul nu are motor altul nu are mana cu care sa se tina de el .... si faceti misto de altii :baldy:

Ploaia a tinut doar cat am baut sucul la Barbarosa si apoi gata ... asfaltul era cald si s-a uscat ..... nici macar nu a fost rau.... :baldy: .... Pacat ca nu v-ati incumetat si voi .... va duceam pe scaunul pasagerilor eu si kinder-ul :angryfire: .... ca in rest am fost cu grupa "un detz si-un sfert" ..... :angryfire:

 

Deea .... ce mai faci tu? :baldy: .... stai linistita ca nici rechinul mihaitza nu intra in alta categorie :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Un detz si un sfert" :angryfire: :baldy: asta-i buna

Mai...data viitoare, dar cu kinderu pe motor nush cine se risca :angryfire: Si kinder, si motor de 1000... :angryfire: cam riscant :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Un detz si un sfert" :angryfire: :baldy: asta-i buna

Mai...data viitoare, dar cu kinderu pe motor nush cine se risca :baldy: Si kinder, si motor de 1000... :angryfire: cam riscant :angryfire:

 

Lasa Bogdan..decat cu kinderul pe motor....mai bine te duc eu. :angryfire:

Sau si cu mine ti-e frica? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa Bogdan..decat cu kinderul pe motor....mai bine te duc eu. :angryfire:

Sau si cu mine ti-e frica? :baldy:

Ma simt mai in siguranta....Ms :baldy: . Cu toate ca ii o blonda la corman mare lucru nu se poate intampla :angryfire:, asta daca nu cumva o ia din loc motorul de un detz si un sfert cu amandoi :angryfire: , dar nu tare cred :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma simt mai in siguranta....Ms :baldy: . Cu toate ca ii o blonda la corman mare lucru nu se poate intampla :angryfire:, asta daca nu cumva o ia din loc motorul de un detz si un sfert cu amandoi :angryfire: , dar nu tare cred :baldy:

:angryfire: macar ea unge lantzu' cum trebuie... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi mersi Raul....asta asa e.

 

Si Bogdan...nu iti face griji ca ii o blonda la "corman" ca si tu esti blond. Si o i a din loc cu amandoi. :angryfire:

:angryfire: Ai dreptate, am uitat ca e repsol :baldy:

Rica nu ai altceva mai bun de facut? :angryfire: Sa-ti cauti motor de exemplu.... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iese soarele pe strada noastra.....Facem o iesire, asa pe la ora 15 sa ne adunam Barbarosa.

Soarele asta anunta ploaia, linistea inainte de furtuna... :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am putea face o iesire...sa vedem cine se mai anunta.....sau sta lumea la hibernat si cu degetul in sus.

Daca ii sigura iesirea zi....ca mai trimitem mesaje. :angryfire:

 

Faina poza Raul......cred ca mai trebuia sa il tina in spital vreo 2 saptamani. Poate asa invata sa isi curete lantul...nu sa il murdareasca mai tare. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De plouat sigur nu mai ploua.....asa ca-i pacat sa ne irosim duminica cu "duminica in familie".

Mihai cu gs-ul vine, pe la ora 15:30 . Deci cine are chef de iesire cu stima va invit sa ne intalnim la 15:30 in fata la barbarosa. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare ...as pune si eu vreo 2 poze cu motoru meu..dar acu zace pe un pat e bolnav rau :finger: sper ca in curand sa simta si el asfaltul din pacate nu pot sa uploadez pozele...:moron: va vad in fiecare zi prin oras si incep sa ard de dorintza de a calari si eu 2 rotzi desi is toata ziua pe un scuter in oras...dar nu se compara si oricum pe un scuter nu ma vede nimeni :bigstar: pt cei care au ce sa calareasca asfalt uscat pt cei care nu spor la cumparaturi (reparatzi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah..unpic nu sunt cu voi si faceti prostii :finger: ...

Ce betesig o ispravit VOSZI ? :bigstar:

 

Dapoi mai nimic nu o facut.....ceva incercari de burnout in fata la tipografie si mai ca nu s-a trezit in mijlocul intersectiei :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:peace: Vremea asta nu tine deloc cu noi .... urmatoarele 2 saptamani tot vreme naspa se anunta .... :baldy: :bigstar:

 

http://www.accuweather.com/world-forecast-...RE&metric=1

 

cred ca ar trebui sa inventam un nou sport ..... motociclism in sala.... :moron:

vom vana vremea buna....cand se usca un pic asfaltul fugim afara....alta solutie nu este :finger:

si speram ca site-ul dat de tine sa greseasca.....din pacate si restu siteurilor arata ceva de genu:(

Editat de arnold;)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut tuturor....

a fost super ca v-ati oprit in seini cand ati venit din Petea... :bigstar: :finger: :baldy:

am auzit ca ati avut ceva probleme cu politia (radaru)... s-au luat ceva permise?

Fara numar fara numar ... :moron: :moto:

Bine ca nu am fost cu fosta honditza...ca eram primu' care "dona" permisul... :peace:

Numai bine,

Raul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...