Sari la conținut

Ajutor Pedala Frina Ij 56


rados
 Share

Postări Recomandate

am nevoie de o pedala de frina pentru un ij 56 an de fabricatie 1960 cea pe care o am acum e rupta ... mine am identificarea la rar si pina pe 1 trb sa merg cu ea la itp va rog sa ma ajutati cine stie prin fiarele de acasa poate gasiti ...... id de yahoo mes don.rados

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ajutoooooooooooooooooooor va rooooooooooooooooooooooog azi ma respins la RAR ca nu aveam shaua a doua imi pune iulian si sha si scarite dar nu vreau sa am belea cind ma duc la itp + ca chiar nu pot pune frina cu ciotul ala de pedala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ajutoooooooooooooooooooor va rooooooooooooooooooooooog azi ma respins la RAR ca nu aveam shaua a doua imi pune iulian si sha si scarite dar nu vreau sa am belea cind ma duc la itp + ca chiar nu pot pune frina cu ciotul ala de pedala

 

 

in week end ajung pe aks si sar putea sa am asa ceva

daca o gasesc e a ta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as incerca si faza asta (sudura) dar am o greutate destul de mare si nu prea vreau sa ma risc fiind si incepator sa ma trezesc cu pedala rupta . si din cite stiu multi au modificat ijurile 56 adica au facut comenzi avansate asa ca e posibil sa se mai gaseasca o pedala de frina originala pe la ei si decit sa rugineasca aiurea mai bine se transforma in bani sau bere dupa cum vrea cel ce o are

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as incerca si faza asta (sudura) dar am o greutate destul de mare si nu prea vreau sa ma risc fiind si incepator sa ma trezesc cu pedala rupta . si din cite stiu multi au modificat ijurile 56 adica au facut comenzi avansate asa ca e posibil sa se mai gaseasca o pedala de frina originala pe la ei si decit sa rugineasca aiurea mai bine se transforma in bani sau bere dupa cum vrea cel ce o are

 

daca ajung in weekend acasa promoit sa ma uit prin fiare si daca gasesc-ti-o aduuc luni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...