Sari la conținut

Mobra Hoinar Din 200


Postări Recomandate

am bagat tot nou in el si ii destul de intretinut,ii inmatriculat are acte inregula,din 2000.eu am cerut pe el 350 de euro si chiar mi sa oferit pretul asta.sunt fratele a cui ii accontu,deci sunt incepator si acum vreau sa dau de permis pt A1 si mias lua un motor de 125,dar nuj cat sa cer pe parghia asta. . .ce ziceti?

post-16265-1174921750_thumb.jpg

post-16265-1174921760_thumb.jpg

Editat de remus_poli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De aratat arata binisor in poze,depinde si cum merge,oricum 350 de euro e un pret corect pentru calul tau deci eu zic sa il dai :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place semnul ala de BMW :agree:

ms :baldy: :kick: :agree: hai ca nam facut firma de rusine :P)

 

De aratat arata binisor in poze,depinde si cum merge,oricum 350 de euro e un pret corect pentru calul tau deci eu zic sa il dai :baldy:

ms :D ...de mers merge bine,nu de mult lam segmentat si am :lol: terminat rodaju.am mers cu el 80 cu a 4 a :crack: :P ...poate nu ma credeti..dar asa ii...si mai aveam a 5a dar nu am mai avut unde sa ii dau..si nu vreau nici sa il coxez... :lol:

 

apropo..vrea sa arat o poza cu Hoinaru knd avea carena pe fata :crack: post-16265-1175293869_thumb.jpg ...nul bagati in seama pe ala de langa :D

Editat de remus_poli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...