Sari la conținut

Alarma


moroiu
 Share

Postări Recomandate

Vreau sa-mi pun o alarma cu pager. cine are montata sau cine stie unde se poate monta asa ceva. Mentionez ca vreau ceva mai bun nu (no offence) ceea ce vinde cineva de prin Oradea pe site.

Am gasit un meserias care-mi vindea si monta, cica mai ieftin ca e fara factura, o alrma Astra 777. imi cerea 550 RON (pret special). m-am uitat pe net si am gasit-o la 530 RON cu montaj inclus si garantie 3 ani. Daca stie cineva daca-i OK, sa-mi spuna si mie. Mai e o oferta pe site cu alarma SCORPION made in Taiwan. cu pager costa cam 400 RON. nefiind cunoscator, poate-mi dati un sfat. Vreau cu pager pentru ca motorul este parcat in fata blocului si eu am vedere in spate si stau la etajul 6.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu mi-am comandat una de la Oradea (motorult) ce au alea de la Oradea? parerea mea este ca merita banii cea cu pager acum sa vedem cum isi fac treaba...si cat de eficiente sunt, cu locuitul si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine asa ca sper sa functioneze....

pentzru montaj un electrician auto ar trebui sa se priceapa, cu schema electrica a motorului, cu schema alarmei si cu rabdare...

succes...si astept raspuns ce e cu cele de la Oradea, ca eu am dat deja comanda....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...