Sari la conținut

Vama Veche


Postări Recomandate

de regula cand mi-am propus ceva in viata , am realizat: asa sunt eu.

vreau sa merg anu asta la vama ca anu trecut am aj acolo cu masina si am jurat ca daca sunt sanatos voi ajunge si anul asta cu tovarasa mea{motocicleta}. numai sa nu dea dumnezeu vreun viscol ca am indurat destul iarna asta chiar daca nu a fost prea geroasa{acum cu sucita asta de vreme totul e posibil}

de fapt ce voiam sa intreb: de regula se strang multe motoare?e distractie ca in sezon, in cele 2-3 zile?

 

care ati fost si aveti chef de insirat cateva cuvinte , va invit sa le asterneti din taste

sa ne vedem acolo, sa ne cunoastem, sa bem bere :D

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de regula cand mi-am propus ceva in viata , am realizat: asa sunt eu.

vreau sa merg anu asta la vama ca anu trecut am aj acolo cu masina si am jurat ca daca sunt sanatos voi ajunge si anul asta cu tovarasa mea{motocicleta}. numai sa nu dea dumnezeu vreun viscol ca am indurat destul iarna asta chiar daca nu a fost prea geroasa{acum cu sucita asta de vreme totul e posibil}

de fapt ce voiam sa intreb: de regula se strang multe motoare?e distractie ca in sezon, in cele 2-3 zile?

 

care ati fost si aveti chef de insirat cateva cuvinte , va invit sa le asterneti din taste

sa ne vedem acolo, sa ne cunoastem, sa bem bere :D

:cheers:

Salut Omule buna ideia cu vama veche ,eu am copilarit pe acolo cind eram pustan si era misto,vorbesc acum 15 ani in urma ,si atunci se adunau citeva motoare dar nu prea era asa mare anturaj,acuma nustiu cum este dar am citit in articol aici in Anglia despre un Englez care a fost in Romania si zicea ca la vama veche sa simtit cel mai bine din tota europa Oameni buni ,mincare buna ,distractie buna,gazdele nemai pomenit de ospitaliere.Eu zic sa te duci ca nu ai nimica de perdut,daca nu te simti bine nu uita ca este Costinest etc.Miam pus in gind sa vin si eu anul acesta acasa la mare si poate vin si eu la Vama Veche ca imi este dor de plaja boscheti etc.

Pote ne vedem ca am mai vorbit si cu alti si parca tot la vama trag

 

Numai bine

 

Sorin xx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, in general se aduna zeci de motoare. unele chiar din alte tari...

atmosfera e foarte nice cand vezi zeci de motoare aliniate unul langa altul, cativa metri buni :D ce ma enerveaza pe mine sunt fitzele gen: hai sa iti arat cat prinde pe strada in slapi....in fine.

oricum se merita. eu as vrea sa o botez pe bebitza mea....yamaha in vama, dar nu cred ca fac actele pana atunci :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...