Sari la conținut

Ma duceam la Axa si m-am imprastiat pe jos


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

Faza tare aseara pe la 22:00. Ma duceam la Axa cu Scame si mergeam pe str Ramuri Tei. Aceasta are o banda pt fiecare sens. Din fata venea o masina ... pe care la un moment dat o depaseste un papuc fara semnal fara nimic. Venea practic direct in mine.

 

"Ce (cuvant urat)!" ... zic eu ... si franez. Si sa ii _fut_ pe aia care dupa ce lucreaza lasa nisip pe asfalt. La 22:00 nu am vazut nimic anormal pe asfalt.

 

Am cazut exact cand am evitat papucul.

 

Pagube: julituri minore... nervi ... si un semnal. Noroc cu super glue. Acum e ca nou! :baubau:

 

Deci ... aveti grija la nisip.

 

Cand sa ma ridic tocmai intra pe strada BIG cu noul lui moto si m-a ajutat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine sa ii dea warn lu axa ca l-a kemat la el....sau mai rau sa isi dea singur ca s-o fi autoinvitat la el.....a facut axa o vraja si nu a mai ajuns nepoftitul :D

 

am vb cu nkz acum si am ajuns la concluzia ca ne pare rau ca ai scapat asa usor :baubau: , cum sa cazi domnu vicepresedinte pe nisip la viteza mica? eu numesc asta prostie :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu tot nu inteleg cum ai cazut...TE-AI PIERDUT ATAT DE REPEDE...ERAI PE CURBA???

cumpara-ti cauciucuri noi

...sau motocicleta

...sau O DACIE!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am patit-o si eu pe la 30-40 la ora (derapatul pe nisip intr-o curba).Cu gindul pe care il aveam in cap cind am intrat in curba calare ma adunam de pe jos 2 secunde mai tarziu.Adevarul e ca imi si zburase mintea aiurea- cerd ca singura data cind mi s-a intamplat sa nu fiu foarte atent.Asa ca m-am lasat de sporturi extreme : nu mai gandesc. :baubau:

 

Pt. Baiazid : bine ca s-a terminat numai cu julituri si injuraturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: eu unul ma bucur ca ai pus-o jos :D , te-ai mai trezit si tu putin la realitate ca prea erai mister perfect....daca era mai grav si o puneai jos imbracat in ce sugereaza pretenul tau paulenco ca ar fi recomandat ptr genul tau de motocicleta?! :D

 

PS: sint sigur ca si tu ne doresti asta dar de dragul "ratingului" tau pe site nu iti dai drumu la vorbe :P :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baubau: eu unul ma bucur ca ai pus-o jos  :baldy:

Felicitari, esti un adevarat OM de caracter. Ma mir cum de n-ai folosit sloganul: ma bucur ca ai luat tzeapa. De parca n-am fi la rubrica accidente ci la chestii distractive.

Omule*, cred ca n-ar trebui sa bucure pe nimeni daca unul dintre noi pateste ceva.

 

Ca uite asa, in loc sa invatam din greselile altora, sa tratam constructiv o problema, forumul va deveni incetul cu incetul un camp de lupta, unde se promoveaza glumele de prost gust, batjocora, razbunarile, s.a.m.d.

 

D-lor moderatori, trece-ti in revista intrebarile banale ale incepatorilor si veti vedea cum vechii forumului isi bat joc de ei.

 

__________________________________________

* poate te deranjeaza aceasta expresie, scuza-ma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aloo, avantule, tati pe tine doar atat te duce mintea ca m-as bucura cu adevarat la asa ceva??? ia tu te rog si citeste cele 1300 de posturi ale mele si o sa iti dai seama de unele lucruri :D :baldy:

 

PS: ai uitat sa completezi ce motoreta ai si nr de inmatriculare :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avent ... nu ai cu cine discuta. Te asigur eu.

 

COX... nu eram mr. perfect. Nu e primul accident! Am mai avut si cu niprul doua evenimente. Si nu m-am laudat ca sunt mr. perfect. Desi as fi dorit sa nu cad. Nu cred ca cineva doreste sa cada.

 

Deci nu stiu de unde ai tras tu concluzia ca e primul accident.... => esti prost informat.

 

In sfarsit ... e o discutie fara rost. Eu am vrut sa atrag atentia asupra nisipului. Care la anumite ore NU SE VEDE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta are, asta n-are, ui bre nisipuri miscatoare :baldy: .....unde ai vazut tu ca am zis ca ar fi primu accident la tine? banuiesc ca mai ai cateva luate pe ascuns :baubau: , nu e nici o rusine sa recunosti cand cazi dar hai sa nu facem din asta un motiv de lauda ca te ia lumea de blambec :D

 

PS: le-ai spus si amicilor tai 666 si p.ulenco ce ne-ai zis noo la arc despre ei? :D :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: le-ai spus si amicilor tai 666 si p.ulenco ce ne-ai zis noo la arc despre ei?  :baubau:  :baldy:  :D

E foarte interesant ce zici tu .... mai ales ca nu am vorbit. Ai psihoze.

 

Eu opresc discutia asta fara rost aici! Topicul are cu totul alt subiect. Si tu ca moderator nu ar trebui sa o bagi in balarii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I gata ca va bag coada de matura la roata din fatza. Pai chiar sunteti cretini? Nu mai realizati cand e vb de o caterinca. Acuma ce vreti sa plang cand pun toti otomanii motoretele pe jos ?

Sa ziceti merci ca facem caterinca in loc sa scriem "Odihneasca-se in pace " si alte kkturi d-astea.

 

I viatza-n poola n-o mai lua direct in piept !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baiazidule, sint sigur ca te asteptai sa fi compatimit ptr patanie....iote ca nu prea ti-0a iesit manevra.....si kiar daca venea tot forumu si iti ura insanatosire grabnica si te jelea era ca la special olympics : even if u win, ure still a retard :baubau: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: :D :D

sunteti belea!!!!.. coxanele si nkz-ule.. sincer.. rad de mor cand vad ce faceti pe`aici... chiar ma amuzati si sunt convinsa ca asta faceti si voi...

 

evident.. pana la o limita.... :baubau: problema voastra... voi va stiti limitele..

 

baiazide.. sanatate!!!!.. si ai grija la terenurile nisipoase :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...