Sari la conținut

Mi-o Venit Motoru'


soldi
 Share

Postări Recomandate

In sfarsit am reusit sa imi aduc acasa motorul din Italia :what: ! Initzial vroiam o Honda TransAlp dar avand in vedere ca anu' asta ma insor...nu raman bani de asha ceva :hug: asha ca m-am ales cu un Dominator de 650 care arata bestial! E suuper bine intrtzinuta dar are nevoie de mici reparatzii. Saptamana asta sper sa reushesc sa demarez actele pentru inmatriculare.

Va las sa o vedeti pe "Cleopatra" pentru ca asha i-am pus numele impreuna cu sotzia mea!

bafta la totzi!!!

post-14442-1176721064_thumb.jpg

post-14442-1176721092_thumb.jpg

post-14442-1176721142_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

No fain!

Numa ce mi-am scos numerele roshii shi am inceput sa terorizez lumea cu mobra mea :duel:

Da' shtiu ca-i inalta capra asta!Oi fi avand eu 1,85 dar abia daca ajung jos cu picioarele :ok:

Uite aici cateva poze noi:

Parca nu imi vine sa cred ca are 16 ani! Nu are pic de rugina! si doar 34000 km REALI!!! ca o am de la un prieten italian ce a avut mare grija de ea...

 

Asfalt uscat la toata lumea si sa fim sanatosi ca sa ne bucuram de aceasta minunata pasiune!!!

post-14442-1178174459_thumb.jpg

post-14442-1178174524_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ,arata bine motoru pentru 16 ani,sal stapinesti sanatos,si sa ai grija de nebuni.

Ai ceva planuri sa esi cu el la o plimbare prin europa Vara asta in Luna lui August?

Ca incerc sa fac o intilnire cu mai multi motociclisti undeva in centrul europei si daca esti cumva interesat intra pe forumul regionale Constanta si Litoral unde am deschis un topic care se numeste Intilnire in Europa si daca te intereseaza cumva ,da si tu un raspuns prieteneste ca sa se adune mai multi si facem ceva gasca .

Pina atunci ramai cu bine si sa ai grija de tine.

 

Numai bine

 

Sorin xx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No fain!

Numa ce mi-am scos numerele roshii shi am inceput sa terorizez lumea cu mobra mea :rock:

Da' shtiu ca-i inalta capra asta!Oi fi avand eu 1,85 dar abia daca ajung jos cu picioarele :rock:

 

Asfalt uscat la toata lumea si sa fim sanatosi ca sa ne bucuram de aceasta minunata pasiune!!!

 

 

Sa aveti grija de voi, sa o porti sanatos !

 

Nu mai folosi semnul de " :moto: " daca nu-i cazul. :rock:

 

Hai "Casa de Piatra" si sa ne vedem pe sosele si pe la munte ! :D

 

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faina dominatoru...sa ai parte de el...te-as intreba cand ne dam pe coclauri,dar din pacate eu is pe tusa momentan,ca nu ma bag pe teren accidentat cu vaca mea...o las la pascut pe asfalt...:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...