Sari la conținut

Accident


sica_sibiu
 Share

Postări Recomandate

am d gand sa il repar :D dak gasesc carenele la ''unitedmotors'' , ink nu mi-a dat nimeni nici o amenda , nici un ban , nici nimik .. cred k raman tot ai mei sa mi-l faca .. ! am 15 ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pun pariu ca daca nu te uitai in spate sa vb cu pretena..il vedeai pe "conservar" si aveai timp de o manevra. deci mare atentie

 

 

da , dak nu intorceam capu , aveam timp destul sa ma opresc , dar eu daca am vazut liber in fatza , cat era drumu.. am intorsc capu , si dup .. eram deja p jos.., ramane de vazut dak gasesc toate piesele ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt din sibiu :D , ink nu pot sa ajung prin bucuresti k sunt cu piciorul in ghips . .! Eu mi-am facut comanda ptr role de variator , sa vad dak merge bine .. ! acum merge urat de tot .. ca roaba , nici nu pleaca , si se si ineaca asa ... zici k luneca ceva . Motoru se tureaza dar nu face cuplu imediat .. doar dak accelerez treptat.

 

Avea problema asta dimineatza .. Dar acum , s-a plimbat un prieten cu el vreo ora .. si cand o venit tot asa era ..

 

 

Dak nu isi revine , nu are rost sa mai bag bani in el ...in carene si restu..

 

Are 28.000 d km .. dar nu scoate fum delok .. si putere ... ( avea .. )

Editat de sica_sibiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am schimbat rolele de la variator .. 6.5 g .. ! nu imi place deloc cum merge . Adica , el merge bine , dar nu imi place mie . Urca demaraj pana pe la 45km/h , si dupa constant ..dar greu de tot ..! prinde viteza 80km/h cred.. nu mai imi merge kilometraju , e rupt cablu.

 

cred k imi trebe role mai usoare ..!

 

Prietena a iesit din spital, e destul d bine. Doctori i-au pus piciorul in ghips , chiar dak ea mergea .. ( i-au facut radiografie etc. )

 

Urmeaza sa cumpar toate carenele .. , si sa imi scoata ghipsu asta ( k m-am scarbit d el :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze ca intervin, da si mie mi-a dat cu masina peste scuter..si mi s-a fisurat aripa fatza....si era impecabil., oare de unde sa cumpar alta?

 

scuze ca intervin, da si mie mi-a dat cu masina peste scuter..si mi s-a fisurat aripa fatza....si era impecabil., oare de unde sa cumpar alta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze ca intervin, da si mie mi-a dat cu masina peste scuter..si mi s-a fisurat aripa fatza....si era impecabil., oare de unde sa cumpar alta?

 

scuze ca intervin, da si mie mi-a dat cu masina peste scuter..si mi s-a fisurat aripa fatza....si era impecabil., oare de unde sa cumpar alta?

 

cauta pe la dealeri ca gasesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sica daca vrei sa iesi cu bani putin din carene cautati pe careva cu un sr model ca a tau si fa cumva cu el sa iti dea ce carene ai tu lipsa sau is sparte si le duci undeva unde se fac carene- patri din caroserii de la masina si nu numai din fibra din sticla (trebuie sa aiba tatal tau ceva cunostinta) un amic de al meu asa a faqt si`a facut 80% din scuter tot sr ca al tau cu doar 100 E

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sica daca vrei sa iesi cu bani putin din carene cautati pe careva cu un sr model ca a tau si fa cumva cu el sa iti dea ce carene ai tu lipsa sau is sparte si le duci undeva unde se fac carene- patri din caroserii de la masina si nu numai din fibra din sticla (trebuie sa aiba tatal tau ceva cunostinta) un amic de al meu asa a faqt si`a facut 80% din scuter tot sr ca al tau cu doar 100 E

Mai rar gasesti oameni sa`ti dea tie carenele jos dupa scuter ca sa faca replica dupa ele

huh :angry:

Dar nu este imposibil :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...