Sari la conținut

Daca Nai Bani


Postări Recomandate

:what:

salut

am si eu o dilema:

am un motor cam vechi cei adevarat:fzr 1000 din 90.probleme cu el nam avut am mers si tare chiar cu 280km/h dar sunt nemultumit din alte puncte de vedere cum ar fii :

-consum ridicat(13%),ceva frane ineficiente,design,stabilitate pe viraje etc.

ideea ar fii ca am ceva bani,nu multi,cu care as vrea sa-mi iau alt motor in rate chiar,iar cand am adus vorba multi prieteni mi-au spus ca mai bine ar fii sa bag ceva in motor si in felul asta am si un motor mai bun si ceva bani de plimbari.Acum astept sfaturile voastre si sa ma hotarasc.

are cineva idee daca un etrier de cb 1300 vine pe fzr ca discurile sunt aceleasi,mie mi se par la fel. :bounce: :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:huh:

salut

am si eu o dilema:

am un motor cam vechi cei adevarat:fzr 1000 din 90.probleme cu el nam avut am mers si tare chiar cu 280km/h dar sunt nemultumit din alte puncte de vedere cum ar fii :

-consum ridicat(13%),ceva frane ineficiente,design,stabilitate pe viraje etc.

ideea ar fii ca am ceva bani,nu multi,cu care as vrea sa-mi iau alt motor in rate chiar,iar cand am adus vorba multi prieteni mi-au spus ca mai bine ar fii sa bag ceva in motor si in felul asta am si un motor mai bun si ceva bani de plimbari.Acum astept sfaturile voastre si sa ma hotarasc.

are cineva idee daca un etrier de cb 1300 vine pe fzr ca discurile sunt aceleasi,mie mi se par la fel. :angry: :what:

Corect sfat ai primit!Fa motoru si stii ce calaresti........... :,consumul poate sa fie si de la gradul de uzura! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...