Sari la conținut

Scutere De Adus


Lupitzu
 Share

Postări Recomandate

salutu la toti sunt in italia de 10 ani si sunt foarte prins de scutere motoare ori ce pe 2 roti :bounce: :angry: :what: :huh: ce vreau sa ma sfatuiti si pe mine eu pot aduce in tara ori ce scuter vreti si la bani calumea si mai ales piese originale sau si de modificat de la polini pana la ori ce firma....problema mare este

1 transportul (am un opel zafira model nou 2006 dar cam mic pentru adus scutere)

2 vama (avand in vedere ca nu am firma)

 

ce ma sfatuti sa incep sa imi deschid firma in tara sa nu am probleme la vama?si cu transportul?remorca pe masina? aspet rasp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutu la toti sunt in italia de 10 ani si sunt foarte prins de scutere motoare ori ce pe 2 roti :angry: :what: :huh: ;) ce vreau sa ma sfatuiti si pe mine eu pot aduce in tara ori ce scuter vreti si la bani calumea si mai ales piese originale sau si de modificat de la polini pana la ori ce firma....problema mare este

1 transportul (am un opel zafira model nou 2006 dar cam mic pentru adus scutere)

2 vama (avand in vedere ca nu am firma)

 

ce ma sfatuti sa incep sa imi deschid firma in tara sa nu am probleme la vama?si cu transportul?remorca pe masina? aspet rasp

 

 

Salut , o rememorca trebuie neaparat...in rest nu ma pricep

Succes cu afacerea !! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

remorca ar fi cam indispensabila...

sunt remorci deastea sub 750 kg, pe care incap 3 motociclete sau scutere la care nu iti trebuie nici o litera in plus pe permis :bounce:

 

trebuie sa mai platesti ceva vama ? suntem in UE !!! :angry:

 

s-ar putea sa iti fiu client vara asta daca aduci la un pret decent :what: ... nu ca cei de la italiamotors. lor le trebuie 700 de euro numai pe transport ... pe cand din germania, stiu pe cineva, care aduc cu 200 euro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce hoti eu ma gandes sa aduc scutere pe la 500 max 600 de euro dupa aia daca unu vrea ceva mai noi se vorbeste de bani...si eu daca e transport tot pe 200 de euro pe moto.....vreu sa reusesc sa fac ceva...astept opini de la voi in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...