Sari la conținut

odorhei?


sacal
 Share

Postări Recomandate

salut!

pai cum a fost....

am ajuns vineri seara la orele 22....la intrare cu greu mai vb ceva romana(ca in fiecare an aceasta fiind marea problema, ceea ce a dus la plecarea unora din camping a doua zi)

multe masini de harghita si covasna...multa lume....

concerte in limba lor(numai unu singur a fost in limba rom, atata am auzit io)

sambata concursuri de la ora 13 la 19 pintre care si o masa( mancarica de cartofi, f. delicioasa)

seara concerte tot in limba lor...la orele 24 artificii.....

cam plictiseala ca nu aveai cu cine sa vb noroc ca ne-am intalnit cu cei din silver pistons si am mai schimbat una doua vb in romana

ce mi s-a parut mai nasol era ca politia rutiera in loc sa steie la iesirea din camping statea la vanatoare de permise ,amenzi ( sub ochii mei am vazut cum a dat 3 amenzi pt nepurtare de casca si ca nu avea farul aprins asta pt ca lumea se ducea pana in sat la 3oom sa puna benzina si sa cumpere ceva deale gurii), normal era s steie la iesire si sa avertizeze si nici macar cel de la intrare nu te avertiza " vezi ca e politie, ai baut bla bla"

STICLA DE COCA-COLA DE 2 L 100.000( O SUTA MII LEI) :banana:

si inca ceva am intrat fara pasaport in ....

poze zilele urmatoare

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrunirea mi s-a parut bine organizata...pacat ca nu am inteles ce se vorbea pe acolo.... ce pana mea...eram in Romania si era degeaba :banana: ...ce sa mai spun de drumurile alea gaurite...vai de capul lor :baldy:

Am fost surprinsa ca Joi seara cand am ajuns erau cateva corturi , iar dimineatza cand m-am trezit era deja aglomeratzie...ce sa mai spun de Sambata cand a fost super mega extra full :blbl: dar a fost bestial !

Pozele sunt pe vine...pana atunci....ne mai "auzim" ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...