Sari la conținut

Ktm 250 Exc-f


rechinu ktm
 Share

Postări Recomandate

Dragi mei,

Mi se spune MIKY RECHINU si eu sunt cel cu problema ktm-ului 250 exc-f.Mi-am modificat numele in MICHY KTM din cauza problemelor avute cu ktm-ul cumparat nou nout acum o luna.Ceea ce a scris prietenul meu NOTKA pana acum este perfect adevarat . I-mi pare rau ca a trebuit sa dea cu casca de pamant de nenumarate ori deoarece ktm-ul meu ma facea de rahat la fiecare iesire.Poate cei de la NOMAD ar trebui sa-i dea o casca noua :friends: .

Referitor la dealer (Nomad) ,pot sa va spun ca sunt niste baieti bine intentionati care dupa cum ati vazut pana la urma au rezolvat problema.Orice sut in fund un pas inainte.Cred ca la urmatorul client pentru 250 exc-f va sti sigur cum sa-l multumeasca.Astazi am primit "din nou"" motorul si pentru prima data pot sa spun ca sunt multumit(are putere,acceleratia liniara,nu se infunda,etc).Urmeaza sa-l testez in teren ,acum totul depinde de NOTKA daca ma mai ia cu el, sper sa-i dea lui NOTKA o casca noua poate asa il mai calmez.

 

MICHY KTM :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa tina vremea in week end cu voi.

 

Motorizarile 2008 mai ales la 4 timpi sunt o nutate si pentru noi. Ca sa ajungem la motorul de astazi a trebuit sa mergem pe langa ce recomanda manualul. La urmatorul client stim deja lectia. Multumim pentru rabdarea de care ati dat dovada ca noi sa putem sa "invatam"

O casca gratis ... cam mult... poate suntem datori la Notka cu o bere. Iar dumneavoastra la noi pentru transport tot cu o bere. Deci se rezolva simplu , daca iesit cu Notka ii dati berea noastra dansului.

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...