Sari la conținut

Intalnire Mz


alexandru1771
 Share

Postări Recomandate

in ultima suta de metri va anuntam ca fan clubul MZ-BROTHERS va primi bucuros orice detinator si posesor de motocicleta MZ

la mica intrunire( intalnire,chef) de mz-isti ce va avea loc in judetul ALBA in data de 1 2 3 4 august 2008 in localitatea RIMETEA in camping.clubul mz MZ-HUNGARY va face o vizita turistica prin ARAD,ALBA,CLUJ,BIHOR.

 

DECI FANII MZ SI POSESORII LOR SANT INVITATI LA MINI CHEFUL MZ!

 

DETALII AICI!

/index.php?...p;#entry1309320

 

MZ-CLUB HUNGARY are o traditie in mz alaturi de cluburile GERMANE de MZ,si cele EUROPENE!

 

ORICE POSESOR SI DETINATOR DE MZ E BINEVENIT! INTRAREA LIBERA! DOAR CORT SI CEVA IN TRAISTA!

 

ASFALT USCAT SI SCANTEIE LA BUJIE! :P

 

scuze caps lock ! dar era important :angryfire:

 

 

cateva poze......

 

 

 

am facut cateva sute de km prin zonele montane ale judetului alba ,plimbarea finalizanduse cu vizitarea clujului.

 

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
in ultima suta de metri va anuntam ca fan clubul MZ-BROTHERS va primi bucuros orice detinator si posesor de motocicleta MZ

la mica intrunire( intalnire,chef) de mz-isti ce va avea loc in judetul ALBA in data de 1 2 3 4 august 2008 in localitatea RIMETEA in camping.clubul mz MZ-HUNGARY va face o vizita turistica prin ARAD,ALBA,CLUJ,BIHOR.

 

DECI FANII MZ SI POSESORII LOR SANT INVITATI LA MINI CHEFUL MZ!

 

DETALII AICI!

/index.php?...p;#entry1309320

 

MZ-CLUB HUNGARY are o traditie in mz alaturi de cluburile GERMANE de MZ,si cele EUROPENE!

 

ORICE POSESOR SI DETINATOR DE MZ E BINEVENIT! INTRAREA LIBERA! DOAR CORT SI CEVA IN TRAISTA!

 

ASFALT USCAT SI SCANTEIE LA BUJIE! :)

 

scuze caps lock ! dar era important :D

 

 

cateva poze......

 

 

 

am facut cateva sute de km prin zonele montane ale judetului alba ,plimbarea finalizanduse cu vizitarea clujului.

 

asfalt uscat!

:D Asteas-s toate pozele? Eu asa stiam ca s-au mai facut mai multe.....La anul vom fi si mai multi si va fi si mai fain ! :D

 

:P Asteas-s toate pozele? Eu asa stiam ca s-au mai facut mai multe.....La anul vom fi si mai multi si va fi si mai fain ! :P

:( Iar cei ce vom avea MZ-uri ..., si mai putini..., deci si mai interesant.... :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numa ETZ-isti pe-aici? Unde-s Gaturile de lupi? :D Am eu unu de care mi-i tare lene sa m-apuc sa-l remontez. Acu am facut si experiente pe el cu airbrushul. Uitati ce-o iesit. Mai trebuie sa-l montez.. /index.php?...t=0&start=0

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numa ETZ-isti pe-aici? Unde-s Gaturile de lupi? :D Am eu unu de care mi-i tare lene sa m-apuc sa-l remontez. Acu am facut si experiente pe el cu airbrushul. Uitati ce-o iesit. Mai trebuie sa-l montez.. /index.php?...t=0&start=0

:D Cum unde-s ce i cu GAT-DE LUP? pai eu am unul de 175 :

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer sa fiu..Eu am acum si o Honda CBR600 si merg toata ziua cu ea. Merge turbat, tare, nervos..tot ce vrei, daaaaar... Am si Mz-ul asta si sta de ceva timp desfacut. Daaaar...mi s-o facut dor de el si acum m-am apucat de restaurat...de-abia astept sa-i mai aud glasul silentios...si sa mai dau o tura ca-n vremurile cand eram indragostit de el. Greu de uitat prima dragoste...ofof..

Editat de Gilbert
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...