Sari la conținut

lungime conducte de frana


metaxa
 Share

Postări Recomandate

2 bucati conducte - frana fata

1 bucata conducta - ambreiaj

1 bucata conducta - frana spate

 

vreau si eu dimensiuni pls :wave:

 

mobra o am la iernat si mi-e destul de dificil unde o am sa ma duc si sa ma apuc de demontat conducte sau de masurat cu CM de croitorie

 

mobra este Yamaha XJR 1300 din 2008, model RP19 (cu toate ca nu cred sa difere fata de RP06 sau RP10)

 

am achizitionat un ghidon superbike si mai mult ca sigur ca nu o sa imi ajunga conductele originale si atunci am decis sa le schimb cu d-alea cu insertie metalica...tre sa dau dimensiuni, sa le faca mai mari cu 5-6 cm si apoi trebuiesc mufate

 

multumesc anticipat ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 bucati conducte - frana fata

1 bucata conducta - ambreiaj

1 bucata conducta - frana spate

 

vreau si eu dimensiuni pls ;)

 

mobra o am la iernat si mi-e destul de dificil unde o am sa ma duc si sa ma apuc de demontat conducte sau de masurat cu CM de croitorie

 

mobra este Yamaha XJR 1300 din 2008, model RP19 (cu toate ca nu cred sa difere fata de RP06 sau RP10)

 

am achizitionat un ghidon superbike si mai mult ca sigur ca nu o sa imi ajunga conductele originale si atunci am decis sa le schimb cu d-alea cu insertie metalica...tre sa dau dimensiuni, sa le faca mai mari cu 5-6 cm si apoi trebuiesc mufate

 

multumesc anticipat ;)

la cine le faci? :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...