Sari la conținut

Piriciosul


Postări Recomandate

Doar ca sa vada si restul tarii ce inseamna sa fii presedinte de club cu 7 membri (plus milioane de alti prospecti, wannabes, groupies sau rebeli simpli), pun aici ultimul mare act de dreptate infaptuit de acest guru al motociclistilor neadevarati din Tulcea (ca noi, restul, se stie deja ca sintem cei adevarati): o citatie catre infractorul Starnescu (sic). Presedintele - biker, un dur cu suflet de copila, n-a mai suportat jignirile de pe acel forum blestemat al gruparii de gherila tulcene si, cu ochii in lacrimi, s-a plins la Politie. La naiba, imi dau si mie lacrimile cind scriu asta...

 

Aveti grija voi, amatorii de limbaj buruienos ! Ati fost avertizati !

 

Semnat: numarul 2 :)

post-442-1243245023_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt

Da,foarte tare si frumos a fost azi,cand am fost la politie ptr a clarifica problema marelui presedinte de club...pana si oamenii legii au ras pe seama lui...au spus ca este foarte "sensibil" :P

Cert este ca omul este cu psihicul la pamant si trebuie ajutat...nu mai doarme noaptea bine...al naibii si STARNESCU asta!

Dupa ce mi-au fost prezentate o gramada de foi insemnate cu carioca pe anumite fraze si cuvinte,am observat ca multe lipseau (foile in care jignea el)...dar nu a fost nici o problema,le-am lasat eu acolo sa poata vedea si oamenii legii PUTEREA celui mai MARE PRESEDINTE de riders club tulcea.

 

Sensibil domne....sensibil... :cheers:

 

Pe aceasta cale imi cer scuze ca nu a putut dormi pana acum din cauza lui STARNESCU,dar nici de acum incolo nu va dormi linistit...probabil din aceeasi cauza... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...