Sari la conținut

Mz Riders


alexandru1771
 Share

Postări Recomandate

joi trebuie sa mergem la hit sa dam ceva diferenta la Mihai,saptamana asta o sa apara si situl nostru :rolleyes:

deci .....joi pe cai si la hit! :banana:

 

 

 

daca toate sant bune sper ca si tudor vine pe motor

 

 

si sambata sa iesim la o prajeala ,dar nu prin mlastini ci undeva pe langa sosea!

si cu motoarele nu pe jos! :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 474
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

palaria jos pt rabdare domnului peter pe care a dovedit-o azi operand mzu lu macicasan :rolleyes: f frumos gestu si implicarea imensa.sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

palaria jos pt rabdare domnului peter pe care a dovedit-o azi operand mzu lu macicasan :rolleyes: f frumos gestu si implicarea imensa.sanatate

felicitari si tie, ne-ai demontrat cum se da jegul jos de pe cadru.

multumim profund ;)

:banana:

 

ontopic: sustin sinceritatea celor spuse mai sus :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

palaria jos pt rabdare domnului peter pe care a dovedit-o azi operand mzu lu macicasan :rolleyes: f frumos gestu si implicarea imensa.sanatate

subscriu. multumiri sincere prietene drag.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

palaria jos pt rabdare domnului peter pe care a dovedit-o azi operand mzu lu macicasan :laugh: f frumos gestu si implicarea imensa.sanatate

:) Gentleman , se spune mai exact....Sa speram ca totul va fi ok, dupa remontare...La HIT nu vin pt. ca-s obosit mai nou tot timpul , is sarac lipit pamantului, nu-mi place nici vremea , nu-s nici prea interesat acuma de HIT , poate mai incolo...O bucata buna de timp o sa ma cam ascund mai mult pe schela la lucru.E mai rentabil sa-mi pierd acolo timpul ala de 2-3 ore de dupa-masa. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prieteni cine ma ajuta si pe mine... am nevoie de disc de frana la ETZ.

:) Salut ! Incearca la adresa asta de mail : gdr_peter , sau daca nu , atunci la Okanyi Zoltan din Mures , nr.mobil : 0744506624 . Bafta ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prieteni cine ma ajuta si pe mine... am nevoie de disc de frana la ETZ.

ti-am facut rost de disc prietene!

suna-ma numa ca n-am centi.

cinste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://mz-brothers.ro/

 

:)

 

multumiri tuturor care au colaborat cu noi pentru a avea si Romania un site exclusiv fanilor mz.

aducem multumiri lui PEPSI,MACICASAN,BANUT MARIUS(ING PROGRAMATOR),si lui MIHAI FRISAN,

tuturor care au participat in mica sau mare masura la realizarea ei!

 

urmeaza sa facem si forumul,spatiile goale vor fi incarcate cu poze si filmulete din excursii,intruniri etc.

toate cartile tehnice despre mz,vor fi pe forum.am o baza de date buna despre mz,ce le-am colectat in timp

acestea vor fi gasite doar dupa terminarea forumului.

 

numai bine!asfalt uscat! :(

 

ps:ma duc sa imi iau o ... :laugh: :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://mz-brothers.ro/

 

:P

 

multumiri tuturor care au colaborat cu noi pentru a avea si Romania un site exclusiv fanilor mz.

aducem multumiri lui PEPSI,MACICASAN,BANUT MARIUS(ING PROGRAMATOR),si lui MIHAI FRISAN,

tuturor care au participat in mica sau mare masura la realizarea ei!

 

urmeaza sa facem si forumul,spatiile goale vor fi incarcate cu poze si filmulete din excursii,intruniri etc.

toate cartile tehnice despre mz,vor fi pe forum.am o baza de date buna despre mz,ce le-am colectat in timp

acestea vor fi gasite doar dupa terminarea forumului.

 

numai bine!asfalt uscat! :D

 

ps:ma duc sa imi iau o ... :) :( :D

:D In sfarsit ne-am indeplinit si acest obiectiv.Mai ramane sa stabilim cuprinsul forumului si sa-l postam pe site.Multumiri colaboratorilor ! Sper sa ajutam pe cat mai multi MZ-isti si sa legam prietenii stranse cu acestia , si nu numai.Sa auzim de bine ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu acest pas inainte as dori ca toti posesorii de MZ din Romania sa imi trimita poze cu motoarele lor din excursii,

acestea dupa o selectie vor fi puse direct pe site nu pe forum!grupirile de mz-isti care sant raspandite prin tara sa ne faca bucuria sa ne trimita cate o poza pe adresa mea de gmail(e mai incapatoare!)

 

situl nostru va aparea maine in toata Europa la cluburile de MZ ,asta e telul nostru sa aratam ca spiritul MZ nu a disparut si sant fani si in Romania ,si avem dat de natura cel mai frumos biosistem! poze cu motoare in natura fratilor!

 

sant multi fani MZ in Romania care de si au renuntat la motor in favoarea unei alte motociclete ,de alta provenienta,santem bucurosi ca in sufletul lor au ceva pus deoparte,si au petrecut un timp placut alaturi de MZ,asteptam poze de la ei! :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu MeZeuri in lucru se pot pune ? :lol:

 

forumul o sa aiba o parte bogata de mecanica si electrica,binenteles este loc si pt mz-uri in curs de reconditionare sau resuscitare,pt modele customizate,inbunatatiri etc....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

forumul o sa aiba o parte bogata de mecanica si electrica,binenteles este loc si pt mz-uri in curs de reconditionare sau resuscitare,pt modele customizate,inbunatatiri etc....

:lol: Apropo de modele customizate... : ia uitati ce si-o facut neamtu dintr-un model MZ TS 250 : post-22318-1210421521_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai pune ceva poze cu mz-ul ala cjopperit si cu altele te rog dak ai

fac o bere

ala rosu sau ala negru?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu acest pas inainte as dori ca toti posesorii de MZ din Romania sa imi trimita poze cu motoarele lor din excursii,

acestea dupa o selectie vor fi puse direct pe site nu pe forum!grupirile de mz-isti care sant raspandite prin tara sa ne faca bucuria sa ne trimita cate o poza pe adresa mea de gmail(e mai incapatoare!)

 

situl nostru va aparea maine in toata Europa la cluburile de MZ ,asta e telul nostru sa aratam ca spiritul MZ nu a disparut si sant fani si in Romania ,si avem dat de natura cel mai frumos biosistem! poze cu motoare in natura fratilor!

 

sant multi fani MZ in Romania care de si au renuntat la motor in favoarea unei alte motociclete ,de alta provenienta,santem bucurosi ca in sufletul lor au ceva pus deoparte,si au petrecut un timp placut alaturi de MZ,asteptam poze de la ei! :) :(

 

am primit pozele sant exact asa cum am dorit,promit ca in scurt timp sa fie alaturi de ale noastre,pe site,doar sa ma intalnesc cu prietenii sa facem o selectie pe ani ca avem multeeee.....

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am primit pozele sant exact asa cum am dorit,promit ca in scurt timp sa fie alaturi de ale noastre,pe site,doar sa ma intalnesc cu prietenii sa facem o selectie pe ani ca avem multeeee.....

:)

:( Mmda , poze....Om gasi cumva si candva timp si pt. ele...post-22318-1210778688_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( Mmda , poze....Om gasi cumva si candva timp si pt. ele...

 

ma ocup eu de asta cu Macicasan ,ca pozele noastre au fost cateva pregatite de dinainte,plus clipurile !

deci eu voi selecta toate pozele si Macicasan ma va ajuta la ceva modificari!stiu ca ai serviciul de dimi pana seara si nu ai timp

lasa pe mana mea ca rezolv eu asa cum am rezolvat si pana acum!

dara sti bine ca eu sant maniac pt poze si le am pe toate! :)

 

doar cu Robi mai povestesc de ceva zilele astea sa vad ce zice si totul va fi ok!

lasa timpul in seama mea! :moto:

 

 

scanteie la bujie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...