Va salut! Aveți dreptate, da, am lovit ca ciobanul, nu am știut, nu am avut cum și pe cine să întreb, nu am posibilitatea deplasării în service, am ascultat păreri ale unor oameni care nu se pricepeau deloc și cam asta e, am ajuns aici.
Am scris aici în speranța că voi găsi vreo persoană care a mai întâmpinat o problemă similară, care îmi poate oferi diverse soluții sau îndrumări. Altfel, etichetele dumneavoastră nu mă ajută foarte mult! Zi frumoasă vă doresc in continuare!