Sari la conținut

Norrd

Membru
  • Număr conținut

    1
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Norrd's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • Conversation Starter Rare

Recent Badges

  1. Salutări,am o problemă la motocicleta,aceasta nu mai pornește.Bordul se aprinde,pompa amorsează dar când dau să o pornesc,nimic.Inainte cu puțin timp aceasta nu mai pornea la cald și aveam 2 variante,ori să o las să se răcească ori să pun un jump starter(pornea fără nicio problemă). În momentul de față pot să o pornesc doar împinsă.Tin să menționez că s-a realizat jocul la supape,bateria și bujiile sunt noi , electromotorul și statorul au fost schimbate (ele fiind second-hand) ,la service a fost dusă, băiatul respectiv mi-a sugerat să schimb toată instalația electrică deoarece crede că așa scap de problemă dar nu știu ce să zic,am zis să mai întreb pe ici pe colo.Poate s-a mai confruntat cineva cu această problemă și poate îi găsesc soluția.Multumesc anticipat și asfalt uscat l
×
×
  • Creează nouă...