Sari la conținut

Bogdan Tibi

Membru
  • Număr conținut

    1
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de Bogdan Tibi

  1. Salutare! Ma poate ajuta cineva cu o recomandare cu link pentru un releu de incarcare Mosfet bun pentru un GSXR 750 K6? Stiu ca unul OEM e undeva la 2000 ron si chinezăriile sunt chinezării :)))
×
×
  • Creează nouă...