Sari la conținut

aturdoc9

Super Membru
  • Număr conținut

    873
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de aturdoc9

  1. EU AM ER5 SI E SUPER, PE CURBE FACE MUCI MULTE SCULE ADEVARATE GEN CBR ETC SE MANEVREAZA FOARTE USOR SI E COMODA MERGE 190 KM/H DACA NU E LIMITATA VREAU SA O VAND PE A MEA DEOARECE AM LUAT HONDA DE 1000
×
×
  • Creează nouă...