-
Număr conținut
240 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
Tip conținut
Profiluri
Forumuri
Calendar
Orice postat de loco rider
-
Ba da mai dati PM ca de ieri seara s-or umplut 2 pagini si nu cred ca numar 5 anunturi....mircu`i in alta parte.
-
Deci un rezumat la ce vand: Vand cauciucuri Pirelli Dragon Corsa SC2 marimea 180.55.17 190.55.17 Caucicuc fata + cauciuc spate = 110euro. Cauciucurile sunt putin folosite in antrenamente pe pista cu ele au fost facute cateva ture....nu sunt foarte folosite si sunt mai multe seturi(fata+spate). Nr. tel. 0744.588.248 - Pentek Laszlo Vand Atv Arctic Cat 300 4x4...model 2004...dotari...troliu,scaun cu incalzire pt al 2`lea pasager,cauciucuri noi...Pret 4000e NEGOCIABIL pt mai multe detalii tel 0744/361.773 Florin VAND SUPORT GIVI PENTRU CBR1100XX,DIN 98,SE POATE MONTA PE ORICE MODEL DIN 98 INCOLO SI 3 GENTI GIVI E36 DE 36 LITRI CU CATE O CHEIE DE REZERVA IN STARE PERFECTA NEZGARIATE PRET 650euro VAND SISTEM COMPLECT DE EVACUARE PENTRU CBR 600RR,AN 2004-2005,CU EXUP,ORIGINAL.PRET NOU:650EURO VAND SISTEM COMPLECT DE EVACUARE PENTRU CBR 600RR,AN 2004-2005,CU EXUP,PRINDERE LATERALA NU SUB SA,FINAL FACUT IN GERMANIA PENTRU PISTA.PRET NOU:550EURO TEL:0743/222.339 BOGDAN Vand Malaguti SPA de 150cmc,an fab.2000,23.940km,culoare verde inchis metalizat,merge superb si are si cacao destula in el,RAR facut,inmatriculat,merita incercat,pret 1000euro pret de iarna.Tel:0743/222.339.Bogdan VAND YAMAHA XTZ750,AN89,KM:8.500,gume 85%,stare impecabila si merge foarte frumos motorul,crashbars HEPCO&DECKER,topcase GIVI,inmatriculata persoana fizica,pret:2.200euro,f.usor negociabil.tel:0743/222.339. Vand casca XLITE X801 marimea M custom REPSOL REPLICA este facuta profesional adica aerografiata(suflata cu vopsea)arata deosebit,o vand pentru ca nu mai am Repsol.Pretul este 320euro negociabil f.putin,am umblat cu aceasta casca 1 sezon si am luat-o din reprezentanta NOLAN.Tel:0743/222.339 ORICE ALTE INTREBARI ID: kawa_zx10@yahoo.com sau PM.... VA SPUN DINAINTE DACA VREDETI CA VAND IN OCKSKA SAU CA ADUC DIN ALTE TARI MAI IEFTIN NU VA AGITATI SA IMI DATI ADD LA YAHOO MULTUMESC !
-
Vand casca XLITE X801 marimea M custom REPSOL REPLICA este facuta profesional adica aerografiata(suflata cu vopsea)arata deosebit,o vand pentru ca nu mai am Repsol.Pretul este 320euro negociabil f.putin,am umblat cu aceasta casca 1 sezon si am luat-o din reprezentanta NOLAN.Tel:0743/222.339.Poze:
-
VAND YAMAHA XTZ750,AN89,KM:8.500,gume 85%,stare impecabila si merge foarte frumos motorul,crashbars HEPCO&DECKER,topcase GIVI,inmatriculata persoana fizica,pret:2.200euro,f.usor negociabil.tel:0743/222.339. Valabil Mai avem si cauciucuri
-
Vand Malaguti SPA de 150cmc,an fab.2000,23.940km,culoare verde inchis metalizat,merge superb si are si cacao destula in el,RAR facut,merita incercat,pret informativ 1100euro pret de iarna.Tel:0743/222.339.Bogdan
-
Vand Atv Arctic Cat 300 4x4...model 2004...dotari...troliu,scaun cu incalzire pt al 2`lea pasager,cauciucuri noi...Pret 4000e NEGOCIABIL pt mai multe detalii tel 0744/361.773 Florin
-
In sfarsit dupa 2sapt aprope in care nu mi-o mers forumu asta i`m fucking back . P.S: Ce dracu o avut?
-
Am uitat sa mai scriu pe aicea, Tibi a iesit din spital de 1 saptamana poate ati aflat deja dar daca nu va spun eu.
-
mii cunoscut numaru nu e cumva motociclistul ala care are jumatate de fata "arsa" sau ce stiu eu si cu plete? ... sau poate o fi ceva vecin de la bunicamea nu stiu undeva pe Italiana locuieste daca e el...
-
mada faka still valabil nimeni nimic?
-
pentru cine cumpara mai multe seturi pretul este de 100 euro perechea
-
VAND SUPORT GIVI PENTRU CBR1100XX,DIN 98,SE POATE MONTA PE ORICE MODEL DIN 98 INCOLO SI 3 GENTI GIVI E36 DE 36 LITRI CU CATE O CHEIE DE REZERVA IN STARE PERFECTA NEZGARIATE PRET 650euro VAND SISTEM COMPLECT DE EVACUARE PENTRU CBR 600RR,AN 2004-2005,CU EXUP,ORIGINAL.PRET NOU:650EURO VAND SISTEM COMPLECT DE EVACUARE PENTRU CBR 600RR,AN 2004-2005,CU EXUP,PRINDERE LATERALA NU SUB SA,FINAL FACUT IN GERMANIA PENTRU PISTA.PRET NOU:550EURO TEL:0743/222.339 BOGDAN
-
Vand cauciucuri Pirelli Dragon Corsa SC2 marimea 180.55.17 190.55.17 Caucicuc fata + cauciuc spate = 110euro. Cauciucurile sunt putin folosite in antrenamente pe pista cu ele au fost facute aprox 20.ture....nu sunt foarte folosite si sunt mai multe seturi(fata+spate). Nr. tel. 0744.588.248 - Pentek Laszlo
-
Tibi e la spital in Oradea
-
Am gasit si eu ceva funny ma gandeam sa postez aicea despre cum se fura motociclete in Italia http://www.220.ro/Cum_se_fura_motocicletel...lia-105696.html
-
In atata rau si o veste buna.....azi a deschis ochii tibi iar tuburile i-au fost scoase
-
Vesti INGROZITOARE!!! Am auzit ca Alin a murit .....astept sa vad daca mai stie cineva ceva.....mi-a zis un prieten acuma(duminica 11:02) ca o primit mesaj acum 20 minute ca alin a murit.. Condoleante familiei !
-
Vesti noi ce sa va mai zic?........ familia lui Tibi vrea sa fie transportat la Debrecen pentru ca ei cred ca nu face nimeni nimic cu el si o sa moara...va dati seama cat sunt de speriati...dar daca ne gandim pe salvare nu sunt aparatele care il tin in viata acum in momentul de vata la spital si nu se stie daca ar rezista atata drum va dati seama cu traficu asta si zguduiturile.....iar doctorii nu pot sa spuna nimic deoarece nu are creierul zdrobit in 2 locuri cum am mai spus si nu se poate vedea decat in timp ce o uitat ce nu ce isi aminteste si alte chestii.....in continuare sa NE RUGAM PENTRU TIBII CU TOTII !
-
da cam asa e.....trebuie ca la animale..PE ACOLO SA MERGI
-
Da intradevar i s-a furat bratara. Tibi se intorcea acasa cu motoru iar in satu Bucea erau intr-o masina niste tigani tata,fiu. Tatal l-a lasat pe fiul lui sa conduca care NU AVEA PERMIS DE CONDUCERE ! Pe de asupra a si fugit de la locul accidentului. Tatal a spus ca a condus el masina...adica a luat vina asupra lui. Tibi e la spital sub sedative e agitat vrea sa isi smulga tuburile de pe el....si asa mai departe. Asta cu masina a iesit de la o vulcanizare. Nu sunt urme de frana deoarece nu a franat,el a vrut sa ocoleasca masina dar prostu ala o iesit pana la urma afara si o intrat in el avea aprox 120 km/h. A zburat 60 DE METRI si a aterizat in cap. Ganditi-va cat de bine ii poate fii. Are doua lovituri la cap foarte grave. Alte noutati vom afla pe parcursul timpuli. Numai bine !
-
Ceau Luci is Vlad fratele lui Bogdan....Crisan....cu repolu hayabusa si altele....nelu cu R eintz e lla spital suna-l pe Bogdan ca e si el acolo de azi 0743 222 339.....
-
Accidentu de la Negreni........ a fost implicat unul din cei mai buni prieteni ai mei il cheama Tibi probabil multi il cunosc are un K5 de 750 E in coma la spitalul din Cluj fratemeu e la spital de azi(a 2-a zi dupa accident) impreuna cu alti prieteni motociclisti foarte buni. Maine vorbesc la telefon cu fratemeu sa vad cum se simte. Eu cand am aflat de accident am inlemint
