Sari la conținut

shrek

EX+
  • Număr conținut

    7
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Profil

  • Numar moto
    1

shrek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  1. Se poate sa fac rost de garaj in zona diham/morarilor. Se mai baga cineva? 500k pe luna e pret super, o sa va anunt daca se poate.
  2. shrek

    Derbi Senda 50

    bun dar vreau sa stiu daca imi recomandati unu, vreau sa imi cumpar, vreau sa stiu se merita Si inca ceva as vrea sa stiu si eu daca importa cineva la noi asa ceva as vrea sa imi cumpar si eu unu dar sa fie nou cu garantie si daca nu stiti pe nimeni macar dati-mi si mie un pret sa stiu cat e nou.
  3. va rog frumos vreau sa sti si eu vreau sa imi iau un scuter derbi senda 50 ce ma sfatuiti am citi pe forumuri din afara si zic aia ca e buna motocicleta voi ce ziceti? Si inca ceva se poate face tuning la ea sa ii pun kituri, toba, carburator etc...
  4. am si eu un derbi senda sm 50 cmc 8 cp pot sa o tunez sa ii pun kituri si alte nebunii???
×
×
  • Creează nouă...