Sari la conținut

Piese Minimobra Si Motoare Sub 50cc Noi ( 0 Km )


anduvma
 Share

Postări Recomandate

Motoarele sunt noi ( 0 Km ) pozele pieselor mai jos

 

Motor minimobra 49 cc 250 ron (2.500.000 lei)

 

Motor bicicleta 25 cc 150 ron (1.500.000 lei) acesta din urma nu are decat un segment cel de-al

doilea lipsind in rest motrul este complet si are toba esapament + ambreaj (placuta) rezerva .

Rezervorul cu tot cu portbagaj separat 30 ron

 

Aprinderi 6 V doua dimensiuni 10 ron / buc

 

Amortizoare , stare foarte buna , sunt de minimobra 30 ron

 

Mansoane simple 5 ron

 

Clesti 1 pereche 10 ron

 

Oglinzi cromate stare buna 30 ron (stanga si dreapta)

 

nr meu de telefon este 0748 214521 Andu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal...roata spate completa, ai(cu ambele pinioane)?

 

m-ar interesa pe mine bobina aia mica mica, cu firele direct din ea iesite, daca e pe 6v...si daca ai un stop spate, tot de minimobra, original...

 

de unde esti?baga la profil sa stim si noi....

 

bafta :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

manerele merg la carpati?

 

cat fac 2 manere?

ai grija cu carpatiu sa nu te tapesti ca mine, ca la motorete si moatoare in general, ai mansoanele alea unul mai larg in interior si unu mai stramt din cauza acceleratiei pe o parte....la carpati si simsoneta, ambele sunt largi, ca pe partea opusa acceleratiei, la ghidon, ai schimbatorul de viteze, deci, trebuie sa iti cumperi ori doua manere de dreapta, ori doua seturi, sa ai doua largi in interior, ca eu am dat banii pe o pereche, degeaba,...tre sa mai cumpar una :angry: bafta :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal...roata spate completa, ai(cu ambele pinioane)?

 

m-ar interesa pe mine bobina aia mica mica, cu firele direct din ea iesite, daca e pe 6v...si daca ai un stop spate, tot de minimobra, original...

 

de unde esti?baga la profil sa stim si noi....

 

bafta :drums:

 

 

 

nu am nici roata si nici stop de spate dar bobina aia mica cu fire mai am si e pe 6 V pret 10 lei + posta

daca e ceva trimite adresa

sunt din Brasov

 

manerele merg la carpati?

 

cat fac 2 manere?

 

 

 

 

in mare patre se cam potrivesc spune-mi la care te referi (ca sunt 2 modele) si ca sa fi tu sigur poti sa le masori si sa imi trimiti cotele , iti spun daca se potrivesc

2 manere simple 10 lei + posta

 

manerele merg la carpati?

 

cat fac 2 manere?

 

 

 

 

in mare patre se cam potrivesc spune-mi la care te referi (ca sunt 2 modele) si ca sa fi tu sigur poti sa le masori si sa imi trimiti cotele , iti spun daca se potrivesc

2 manere simple 10 lei + posta

 

manerele merg la carpati?

 

cat fac 2 manere?

 

 

 

in mare patre se cam potrivesc spune-mi la care te referi (ca sunt 2 modele) si ca sa fi tu sigur poti sa le masori si sa imi trimiti cotele , iti spun daca se potrivesc

2 manere simple 10 lei + posta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite si pozele cu aprinderea scuze ca a durat atat am fost mai tot timpu plecat te salut anduvma

 

 

e aprindere bosch de mobra... mie imi trebe de carpati :cheers: sry

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e aprindere bosch de mobra... mie imi trebe de carpati :cheers: sry

 

asa este...este aprindere de mobra, dar e aprindere buna...eu am o ducati, da astea bosch sunt mai bune...

 

pe carpati nu merge pusa, ca am facut si eu greseala asta odata si am cumparat vro 2 aprinderi dastea fara sa stiu daca merg, si daca vrei sa o pui, ai de modificat...oricum, au fost bune ca merg la minimobra :cheers:

 

PS: a sosit bobinuta si e super mica, deci nu o sa se vada tiganie sub rezervor...intrebarea ar fi...la bobina aia,neavand fir, masa o iau din tole?bafta si multam mult :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...