Sari la conținut

Sr 50 Street Sau Sr 50 Factory ?


eggprotect
 Share

Postări Recomandate

Sa mai zica cineva ceva de off-topic!! voi sunteti "grupul vesel". In loc sa vorbiti despre topic o ardeti aiurea cu fornetti si alte prostii, si mai aveti si tupeul sa sariti pe astia noi cu morale si cu regulile de pe forum.

Pe unii chiar ii intereseaza diferente si care e mai bun! voi daca deja aveti scuter si nu va mai intereseaza de alte modele asta nu inseamna ca trebuie sa va bateti joc de un topic si sa-l umpleti cu tampenii.

Va rog eu daca nu aveti ce zice pe un topic legat de subiect nu mai postati aiurea, ca presupun ca nu sunteti in goana dupa posturi?! si lasati oamenii sa posteze in pace si la limita regulilor. (si nu cele facute de voi ca de genul "de ce nu ai postat la discutii intre noi?!" si aici va raspund eu de ce nu posteaza nimeni acolo: pentru ca e o tampenie de topic si unde acolo ar trebui sa vorbiti de bauturi, fornetti si restul si nu de "care e mai bun?, care sunt diferentele etc".) plus ca la discutii intre noi cine se gandeste ca acolo este scris ceva de vre-o diferenta sau ceva ca nu scrie nimic la info despre asa ceva.. pana la urma este FORUM si nu un fel de agenda in care se scrie TOTUL intr-un singur topic. De aceea trebuie facut un topic pentru fiecare intrebare si nu unul singur pentru toate intrebariile. Nu am inteles de ce nu vreti sa se face alt topic?!

Va rog eu un pic respect!

Sper ca nu am ofensat pe nimeni cu acest post!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand am sa trec de 20 de ani sper sa nu ajung asa trist ca voi :drums:

 

eu cred ca e mai bine sa ajungi trist ca noi decat asa cum esti tu. si pls cut the crap!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa-si dea el seama pana la 20 de ani... deocamdata are 18 :clap:

iar cauti anturaj :wave:

 

eu cred ca e mai bine sa ajungi trist ca noi decat asa cum esti tu. si pls cut the crap!

eu cred ca nu ma intreseaza ce crezi tu :drums: , si gata ca m-am plictisit pe ziua de azi. have fun batranilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...