Sari la conținut

Simsonica:p


rockbikecz
 Share

Postări Recomandate

salut,care are o casca "de neamt"de vanzare?accept si schimb si mai ales donatie biggrin.gif ...si are careva vre-o geaca clasica de motor de vanzare?banu` jos,nu se pune problema....salve,si sa ne vedem sanatosi la MotorRock,bafta,fratilor beer.gif

si niste piese,cum ar fi,comenzile electrice,vre-un carburator original de simson(preferabil de simson 425awo),si ce "gunoaie"vreti sa donati ca sa scapati de ele...promit ca nu va las singuri cu lada de bere :drums: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

casca de neamt am auzit ca se gaseste pe la consignatiile din centru bucurestiului, da costa ceva...spun sa cauti pe la batrani sau in mag, pt ca, cine are, o doneaza cu greu... :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ce'ti trecu tie prin minte... sa faci un topic SEPARAT pt donatiile tale. :)

 

ce uameni!

:wave: deci eu deja mam saturat sa va tot vad ca va tiganiti :(

domnu' harciog de ce trebuie sa faci tu fite de fiecare data???

stii ce ???

MA DISPERI LA CULME ,, ADUNATOR DE POSTURI :clap:

Fiti si voi mai seriosi!!!!!

PS:domnii adnini sa stiti ca daca tot asa va continua "tiganeala asta de doi bani pe forum"(nu numai pe tpoicul asta.........!) :P ..

DEci subiectul motociclism in romania este la pamant!!!!!! :drums: toti se dujmanesc, se cearta, se lauda......dece nu putem fi noi uniti(macar pe sectiunea comuniste)????????????

ar fii super fain!!! :pow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut deschiderea acestui topic si promit sa vin cu detalii daca vad pe undeva casca de neamt-nebun :drums:. Eu il stiu pe harciogu baiat de treaba dar nu are nici un drept sa faca pe politistul (ca avem destui Tusgureni si Garcea prin oras). Multe salutari Harciogule si sa ne vedem la o tura prin oras, unde sper sa ne intalnim si cu Simsonul care isi cauta casca (si sper sa o aiba pe cap). Daca tot e plina Romania de tigani si taximetristi, macar noi sa ne intelegem bine. La cat mai multe topicuri!! (eu unu intru intodeauna pe un topic nou deschis si il citesc cu interes, imi place sa vad ca existam).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Axi nu te dispera la culme, nu s-a tiganit nimeni.

rockbikecz casti se gasesc la anticariate, daca vrei de neamt dai peste 100Eu si cel mai probabil nu primesti interior la ea. Cauta si tu pe internet. Daca nu vrei neaparat de neamt ,sunt casti romanesti foarte bune si comode la sub 100RON in anticariate.

 

Trebuie sa stii ca o casca de otel nu iti ofera nici o protectie, e rece cu ea, ca rar ti se va potrivi bine in cap etc. Cu banii pe ea iti iei o casca integrala buna.

Daca vrei donatii ai un topic la indemana la care lumea se uita mai des.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai uitat sa precizezi ca daca reusesti sa bagi cateva sute de km cu ea pe cap, te dai jos mai mic cu cativa cm de pe motor :clap: interiorul se face, nu e mare branza, da exact asta e beleaua...e o suma destul de mare care se cere pe ea, dar, daca esti nebun colectionar si vrei in parade, nu trebuie sa iti lipseasca :drums: eu am luat-o moca pe a mea :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Interiorul se face nu e mare branza". Ai acces la pasla groasa si la piele foarte groasa si stii sa cosi bine? Ai cataramele respective? Nu, nu ai, trebuie sa iei de la o alta casca sau faci o tiganie care nu rezista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut deschiderea acestui topic si promit sa vin cu detalii daca vad pe undeva casca de neamt-nebun :10:. Eu il stiu pe harciogu baiat de treaba dar nu are nici un drept sa faca pe politistul (ca avem destui Tusgureni si Garcea prin oras). Multe salutari Harciogule si sa ne vedem la o tura prin oras, unde sper sa ne intalnim si cu Simsonul care isi cauta casca (si sper sa o aiba pe cap). Daca tot e plina Romania de tigani si taximetristi, macar noi sa ne intelegem bine. La cat mai multe topicuri!! (eu unu intru intodeauna pe un topic nou deschis si il citesc cu interes, imi place sa vad ca existam).

10x man-ilor pt k mi-ati luat apararea.... :lol: am vrut doar sa ies macar putin in evidenta,pt k dak dadeam posturi normale ajungeam la dreaq....harciogule,ce ti-am facut de vrei sa ma vezi cu creierii impastiati pe sosea??? :lol: mai bine sa fim "brothers of metall"in adevaratul sens al cuvantului si sa fim uniti, :cheers: ,k?salve,fratilor,si sa ne vdm sanatosi pe sosea :cheers:

 

salut,care are o casca "de neamt"de vanzare?accept si schimb si mai ales donatie biggrin.gif ...si are careva vre-o geaca clasica de motor de vanzare?banu` jos,nu se pune problema....salve,si sa ne vedem sanatosi la MotorRock,bafta,fratilor beer.gif

si niste piese,cum ar fi,comenzile electrice,vre-un carburator original de simson(preferabil de simson 425awo),si ce "gunoaie"vreti sa donati ca sa scapati de ele...promit ca nu va las singuri cu lada de bere :cheers: :crack:

merci k va-ti facut timp sa-mi raspundeti...eu nu vreau o casca de neamt doar pt parada,eu vreau ceva permanent,pt ca simsonul meu este special modificat ca sa arate"asa"...inca nu este gata,dar trebuie sa continui sa caut piese si echipament...si Harciogule,tata,promit ca nu mai fac :) ,k nu vreau sa te am pe constiinta,ca am vazut ca te enervezi rpd,si-ti crapa inima... :crack: castile o sa le fac din fibra,dar tre` sa fac matrita mai intai...vad eu,merci inc-odata :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si are careva vre-o geaca clasica de motor de vanzare?banu` jos,nu se pune problema....

 

Am eu una:

 

post-30-1180188394_thumb.jpg

 

Da un PM daca te intereseaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...