Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Multumesc de urari !!!- nu ma cheama nici Mihai, nici Gabriel - in postul de mai sus ii multumeam lui Raul ca mi-a scris la multi ani, (pe feisbuc). Am facut 30 de ani - ma mut pe ciopar :)

 

Ti-am zis? .......am si uitat :crack: ........Adica eu daca am trecut de 30 de ani imi trebuie "ciopar"?.......mai buna sportiva, imi ascunde burta :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veneam cu rolele :)...ca doar am spus zilele trecute cand tu nu ai citit!

...io citesc numai vinerea ;) . Cand incepem sa "citim" niste etichete pe la bodega...ca doar s-a dus sezonul, le bagam la iernat iar noi trecem intalnirea la bodega ! Astept pronuntari !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe unde se fac intalniri si kestii de genul ? dak nu sunt indiscret? :D

 

Salutare! Cand vremea permite sa iesim pe doua roti ne intalnim la Metrou Brancoveanu, cand ne vedem pentru socializare cautam o bodega, de asta am sa ma ocup eu saptamana asta si o sa anunt locatia aici pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Cand vremea permite sa iesim pe doua roti ne intalnim la Metrou Brancoveanu, cand ne vedem pentru socializare cautam o bodega, de asta am sa ma ocup eu saptamana asta si o sa anunt locatia aici pe forum

:alcy:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai ce m-am intors din ultima plimbare bucuresti-alexandria-vartoape si retur, pe anul asta. (aprox. 250km)

daca pe zi e ok, pe timp de noapte e grossa rau treaba. bine, acum nu exista vreme nepotrivita ci echipament nepotrivit, dar tot nu suport sa nu ma pot misca lejereanu pe moto.

noaptea, pe campuri, la peste 110 :nono: e prea frig la gladiole...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)...trebuia sa bagi o tigara sub casca... sa reeditezi si ceata de sapt trecuta. \

man, ai curaj/bolsdeotel cu gladiolele expuse. credeam ca renunti sa pleci cu mobra.

chiar ca-i frig noaptea... am paralizat si vineri in parcare, da pe campuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai ce m-am intors din ultima plimbare bucuresti-alexandria-vartoape si retur, pe anul asta. (aprox. 250km)

daca pe zi e ok, pe timp de noapte e grossa rau treaba. bine, acum nu exista vreme nepotrivita ci echipament nepotrivit, dar tot nu suport sa nu ma pot misca lejereanu pe moto.

noaptea, pe campuri, la peste 110 :nono: e prea frig la gladiole...

 

Bullshit man........tie, frig la gladiole?...esti sigur ca nu ai uitat sa iti tragi nadragii pe tine?.....KOSH....real fucking biker :crack:

 

post-19895-0-67138100-1352705304_thumb.jpg

 

Kosh, asa ai fost imbracat?....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

multumesc B)

 

allenC... da ce ochi mari ai :P

Lui Alin nu-i scapa nimic dupa cum vezi, dar acum daca tot ai fost deconspirat, spune-ne si noua ce cautai tu cu fetele, sa nu mai spun gagici ca iar ma critica unii Bercenari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lui Alin nu-i scapa nimic dupa cum vezi, dar acum daca tot ai fost deconspirat, spune-ne si noua ce cautai tu cu fetele, sa nu mai spun gagici ca iar ma critica unii Bercenari.

1 cel mai important e sa fii unde trebuie cand (nu) trebuie - si-au ales locul nepotrivit. eram si eu acolo (am fost 3, doar 2 cu mobre+1 baiat care avea intalnire cu o d-ra)

2 o parte din fete le stiu, deci...

3 facut poze, ceva glume...si duse au fost... eu ramas in lumea mea (stiam unde mergeau, respectat dorinta lor...gentleman pana la capat, :polite:)

ce nu stiti voi

4 au mai fost insotite si de domnii din rond

5 au mai fost diverse 'aventuri'

tu d-ra ai fi putut fi printre ele... pe o manda motociclista din grupul celor 10 dragute o stii, soo... data aviatoare

 

Am si eu defectele mele , ca oricare ;)

:agree:

 

ps: mai multe povesti vineri... la carciuma cu masa de 40 persoane (stie raoul : P...ai gasit bre?)

 

apropos... am o cunostinta care-mi zise in we ca-si da 2 costume piele (unu dainese 52, celalalt 50) si ceva cizme 41. vandut mobra din motive medicale... daca e cineva interesat va dau tel lui (i-am recomandat sa faca poze si sa le bage la vanzare...nush de au aparut inca). se pot vedea in popesti, cred ca oricand

Editat de tzulae2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 cel mai important e sa fii unde trebuie cand (nu) trebuie - si-au ales locul nepotrivit. eram si eu acolo (am fost 3, doar 2 cu mobre+1 baiat care avea intalnire cu o d-ra)

2 o parte din fete le stiu, deci...

3 facut poze, ceva glume...si duse au fost... eu ramas in lumea mea (stiam unde mergeau, respectat dorinta lor...gentleman pana la capat, :polite:)

ce nu stiti voi

4 au mai fost insotite si de domnii din rond

5 au mai fost diverse 'aventuri'

tu d-ra ai fi putut fi printre ele... pe o manda motociclista din grupul celor 10 dragute o stii, soo... data aviatoare

 

 

Eeee, dupa un astfel de raport complet, aproape ca ....te credem. M-am intalnit si eu cu fetele de vreo 2 ori, iar la mine data viitoare pe motor va fi tocmai in 2013 :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine isi face prezenta vineri? Vreau sa stiu pentru cate persoane fac rezervarea.......Multi dintre voi stiu deja restaurantul La Provance, acolo ma gandesc sa ne mutam intalnirile, la separeul deja stiut. Daca vin iar lautari o sa caut alta locatie :). Daca aveti ceva impotriva locatiei va rog sa sa va exprimati liber :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...