Sari la conținut

Siria Country Biker's


calinbac
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

se pare ca sambata plecam patru

eu, atti , lutzifer si nashoo

plecarea ora 15 petrom micalaca

conditia sa nu ploua cand plecam

daca trecem de Savarsin nu mai conteaza

daca nu vine nimeni cu mine la Cluj,vin cu voi! Da vreau informatii despre drum! Daca mereti pe drum de padure mai ma gandesc,daca e de tara,merge! vAstept vesti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu vine nimeni cu mine la Cluj,vin cu voi! Da vreau informatii despre drum! Daca mereti pe drum de padure mai ma gandesc,daca e de tara,merge! vAstept vesti!

de la Costei pana la Sarmi

asa arata drumul in 2004 cand am fost pe jos si cu ia-ma nene ca-s copil sarac

post-12038-1212699995_thumb.jpg

post-12038-1212700015_thumb.jpg

post-12038-1212700223_thumb.jpg

Editat de calinbac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa arata drumul in 2004

Bun ii , ne scutura de ne i-a dracu pietrisu ala marunt, ori ne inpodmolim ca o fi noroi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

80% raman la varianta sa mergem maine pe traseul stabilit de Calin ... ultimele modificari se aduc maine cand ne trezim si vedem cum se arata vremea ! Eu sincer nu ma speriu de o ploaie ! daca va uitati la prognoza maine si poimaine mai is sanse de ploaie doar 20% , nu 70-80% ca pana acuma , vineri - sambata !

Asa ca vedem ! Eu si Atti merem cu Calin !

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru duminica ne auzim maine dupa masa?

Numa' bine ne lamurim si cu prognoza si poate dam o fuga la Surduc. Io nu merg pe ploaie ca n-are farmec si clisa nu putem face

 

Fade

mergem la birt :)

va ploua până marți inclusiv :)

da' las' că vine ea caldura, atunci sa vezi numa' transalpine Âşi surducuri Âşi padiÂşuri Âşi da, desigur ÎNTĂLNIREA de pe Valea RâÂşnovului B)

 

daca va uitati la prognoza maine si poimaine mai is sanse de ploaie doar 20% , nu 70-80% ca pana acuma , vineri - sambata !

tu pe ce site te uiți? ca eu văd pe weather.com că tot 70-80% sunt Âşansele de ploaie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu pe ce site te uiți? ca eu văd pe weather.com că tot 70-80% sunt Âşansele de ploaie

Linck-u de Arad http://romanian.wunderground.com/global/stations/15200.html

Lincku de Deva ... http://romanian.wunderground.com/cgi-bin/f...cast?query=deva

Lincku de Orastie ... http://romanian.wunderground.com/cgi-bin/f...t?query=orastie

 

Eu dupa asta ma i-au + http://www.westwind.ch/?link=gfsm,http://w...,1144,1204,1264

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HAI SOARE RASAI, DACA VREI SA NE MAI AI

Mergem direct Sarmisegetuza, Cristina nu poate sa plece de la Cincis

Atti azi duc eu berea

sa nu uiti securea, ca eu duc cu mine secretul Mariei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HAI SOARE RASAI, DACA VREI SA NE MAI AI

 

Atti azi duc eu berea

sa nu uiti securea, ca eu duc cu mine secretul Mariei :D

perfect. nu uit de secure!

pt restu care nu vin din cauza vremii :) stati acasa,ca asa economisiti benzina,nu aveti nevoie de gume ,lanturi si alte chestii! si nu in ultimul rand NU VA MURDARITI MOTOARELE!

SI NU RISCATI NICI MACAR SA VA PRINDA PLOAIA .numa bine si asfalt uscat, ud ,cu noroi sau cum o fii :)

 

au anuntat cod galben pentru azi si maine...ploi torentiale,grindina...etc...aveti grija...B)

asa si?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perfect. nu uit de secure!

pt restu care nu vin din cauza vremii :) stati acasa,ca asa economisiti benzina,nu aveti nevoie de gume ,lanturi si alte chestii! si nu in ultimul rand NU VA MURDARITI MOTOARELE!

SI NU RISCATI NICI MACAR SA VA PRINDA PLOAIA .numa bine si asfalt uscat, ud ,cu noroi sau cum o fii :)

 

 

asa si?

 

 

unde ii farmecul, daca nu ne uda si nu dau cu ea de terra cel putin odata?

dar acum am crash baruri, deci sper ca daunele sa fie minime B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stati acasa,ca asa economisiti benzina,nu aveti nevoie de gume ,lanturi si alte chestii!

Să Âştii că mai există încă ghinioniÂşti care pe lângă banii pe care îi cheltuie pe motocicletă Âşi echipamentul aferent mai trebuie să pună deoparte ÂŞI pentru familie, casă, copil sau alte probleme din astea lipsite de importanță. ÂŞi care nu ies cu motocicleta în fiecare weekend pentru că în singura zi liberă din săptămână trebuie să-Âşi rezolve o grămadă de probleme sau să-Âşi ajute părinții care sunt prea bătrâni pentru a mai putea face ceva singuri.

Dar desigur că astea sunt doar niÂşte scuze puerile.

AÂştept cu nerăbdare pozele Âşi filmulețele pe care le veți face Âşi în excursia asta, mai ales că Berty are pasiunea Âşi răbdarea de a face atâtea opriri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perfect. nu uit de secure!

pt restu care nu vin din cauza vremii :) stati acasa,ca asa economisiti benzina,nu aveti nevoie de gume ,lanturi si alte chestii! si nu in ultimul rand NU VA MURDARITI MOTOARELE!

SI NU RISCATI NICI MACAR SA VA PRINDA PLOAIA .numa bine si asfalt uscat, ud ,cu noroi sau cum o fii :)

 

 

asa si?

deci dude...io ziceam doar...si nu cred ca are rost sa vorbim de gume si lantzuri pentru ca stii si tu care ii treaba...B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat ca gasesc scuze dar azi noapte m-a udat .....

+ca am probleme din cauza dintilor umblu pe la dentist si nu are rost sa zic cum ma simt

abia mai deschid gura

am canin nou si mai urmeaza 2 molari si1 extractie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io

Azi mi-am cumparat si eu echipament de ploaie si trebe testat

Faget / Surduc e suficient de scurta?

ati fost la faget?

am sunat pe toata lumea a caror nr de tel le am avut, si nimeni nimic

singurul care a raspuns a fost Nicu- Plimbaretu-care mi a spus ca e acasa

 

si tura de weekend se poate numi

UN ZIG ZAG PRIN CODUL GALBEN

Editat de calinbac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati fost la faget?

am sunat pe toata lumea a caror nr de tel le am avut, si nimeni nimic

 

si tura de weekend se poate numi

UN ZIG ZAG PRIN CODUL GALBEN

Io cu Gheza de la TM alias fade2black

Lipova - ÂŞiÂştarovăț - peste deal (ne-am rătăcit puțin) - Bestovăț :) Topolovățu Mare - BuziaÂş (suc la avion) TM - ploaie până la Arad

După CuveÂşdia am luat-o drrept spre sud, chit ca nu prea a fost drum. Trebuia să ajungem Âşi în satul CoÂşarii, dar cum spuneam, ne-am rătăcit puțin dar a meritat

Am trecut prin locuri "where no one has gone before" cum ar zice Jean-Luc Piccard. Cel puțin nu cu mototcicletele, ca se uitau aia la noi ca la ozeneuri :)

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...