Sari la conținut

Intalnirea Enduro-motomania-curtea De Arges


Postări Recomandate

pai, daca faci rost de o remorca cu 3 locuri, ne combinam la masina mea. am carlig

eu am numai o remorcutza cu 2 locuri ocupate cu motoreta mea si a lui ionut.

Multumesc de oferta. Fac sapaturi si te anunt ce am rezolvat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de oferta. Fac sapaturi si te anunt ce am rezolvat.

 

floricele tata,nu uita berea tata ca iti fac probleme pe rape.merg inainte si astup tot traseul cu frunze sa nu vezi cum e pe jos...stii ca lui husa nu ii place dacat pe asfalt sau forestier curat :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

floricele tata,nu uita berea tata ca iti fac probleme pe rape.merg inainte si astup tot traseul cu frunze sa nu vezi cum e pe jos...stii ca lui husa nu ii place dacat pe asfalt sau forestier curat :lol:

HAHA! Husa nu merge decat cu bere.

La Valcea luam medicamente ca sa nu ma doara umaru' de l-am bushit cu o sapt. inainte, asha ca Husa nu shi-a primit portia de bere la micu brecfast,

ca am crezut ca daca nu consum io, n-o sa ma mai doara umaru'.

Shi-am greshit. Da' acuma shtiu :lol: :lol: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva loc pe remorca sa vin si eu? Sa pot sa imi pun si eu guma cu crampoane...Sau se merita sa vin incaltat cu Metzler Enduro 3 pentru traseul de incepatori?

 

Ok guys stiu ca de ani de zile tot ma agit ca vreau si eu enduro, rally-raid bla bla. Acum am insa un Dr 650 R cu care vreau sa vin si eu la intrunire si daca da Domnul sa particip. Cum e traseul de incepatori?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva loc pe remorca sa vin si eu? Sa pot sa imi pun si eu guma cu crampoane...Sau se merita sa vin incaltat cu Metzler Enduro 3 pentru traseul de incepatori?

 

Ok guys stiu ca de ani de zile tot ma agit ca vreau si eu enduro, rally-raid bla bla. Acum am insa un Dr 650 R cu care vreau sa vin si eu la intrunire si daca da Domnul sa particip. Cum e traseul de incepatori?

 

la prima panta cu noroi faci cu mana la traseu cu enduro 3--sfatul meu alege un mitas c12 pe spate si pe fata tot ceva cramponat mitas sau metzeler.mai ales pe dr.daca era mai usurica ziceam sa mai impingem dar crede-ma daca stropeste un pic ploaia..esti gata cu guma aia.cu respect :wave:

 

Are cineva loc pe remorca sa vin si eu? Sa pot sa imi pun si eu guma cu crampoane...Sau se merita sa vin incaltat cu Metzler Enduro 3 pentru traseul de incepatori?

 

Ok guys stiu ca de ani de zile tot ma agit ca vreau si eu enduro, rally-raid bla bla. Acum am insa un Dr 650 R cu care vreau sa vin si eu la intrunire si daca da Domnul sa particip. Cum e traseul de incepatori?

 

la prima panta cu noroi faci cu mana la traseu cu enduro 3--sfatul meu alege un mitas c12 pe spate si pe fata tot ceva cramponat mitas sau metzeler.mai ales pe dr.daca era mai usurica ziceam sa mai impingem dar crede-ma daca stropeste un pic ploaia..esti gata cu guma aia.cu respect :lol:

 

in ceea ce priveste traseul (de incepatori)nu te astepta chiar la un...walk in the park.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suna super!!!

 

o sa venim si noi de la pitesti...

 

dar nu stiu cati suntem, in jur de 6 sau chiar 10-12. acum ne numaram :rusinica:

 

o sa-l sun pe vali sau pe stef sa-mi dea mai multe detalii.

 

cum e traseul? sper sa ploua cat mai mult sa nu se faca praf prea mult!!!

 

tk!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suna super!!!

 

o sa venim si noi de la pitesti...

 

dar nu stiu cati suntem, in jur de 6 sau chiar 10-12. acum ne numaram :cheers:

 

o sa-l sun pe vali sau pe stef sa-mi dea mai multe detalii.

 

cum e traseul? sper sa ploua cat mai mult sa nu se faca praf prea mult!!!

 

tk!

 

luci tata,daca ploua muriiiim..e un namol in zonele neimpadurite..dar cum la vl ploua zilnic (curtea de arges e doar la 30 km)sigur nu o sa fie praf.ne vedem pe rapele lui vali.... :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...