Sari la conținut

Un Incepator Dar Care Vrea Sa Stie Cat Mai Multe


caril_01
 Share

Postări Recomandate

am un scuter quinqi capriolo si nu merge mai tare de 40 km \h el in bord are 90 ,nu stiu pe unde are limitatorul.

 

 

1.De ce incepi atatea posturi cu aceeasi tema???

2.Si de ce nu cauti inainte pe forum??

3.de ce nu explici in titlul postului despre ce e vorba. Crezi ca oameni citesc prostii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.De ce incepi atatea posturi cu aceeasi tema???

2.Si de ce nu cauti inainte pe forum??

3.de ce nu explici in titlul postului despre ce e vorba. Crezi ca oameni citesc prostii?

 

 

auzi meseriasule :baldy: de ce crezi ca scriu prostii :bounce: daca te crezi bun mai bine m-ai ajuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi meseriasule :lol: de ce crezi ca scriu prostii :bounce: daca te crezi bun mai bine m-ai ajuta

mah omule uita-te pe forum ca mai sunt vreo 3 teme la fel cu limitatoare...daca omul iti spune ceva adevarat,tu de ce ii sari in cap....da un search pe forum sau mai beleste ochii :baldy: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: :lol: :lol: :lol:

mah omule uita-te pe forum ca mai sunt vreo 3 teme la fel cu limitatoare...daca omul iti spune ceva adevarat,tu de ce ii sari in cap....da un search pe forum sau mai beleste ochii :bounce: :D

 

cred ca sunteti rude :D hai ca nu mai zic nimic ca zici ca va iau banu din buzunar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: :baldy: :lol: :lol:

 

cred ca sunteti rude :lol: hai ca nu mai zic nimic ca zici ca va iau banu din buzunar

 

 

Nu e din rautate. Gandeste-te ca sunt unii care chiar citesc posturile si inca pe toate... si asta ca sa ajute pe altii. Poi ti-ar conveni sa citesti aceeasi chestie de n ori si sa explici de si mai multe ori?

Suntejm aici pentru a ne ajuta unii pe altzii.

 

Spor(t)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e din rautate. Gandeste-te ca sunt unii care chiar citesc posturile si inca pe toate... si asta ca sa ajute pe altii. Poi ti-ar conveni sa citesti aceeasi chestie de n ori si sa explici de si mai multe ori?

Suntejm aici pentru a ne ajuta unii pe altzii.

 

Spor(t)!

 

ok am inteles.vreau sa ma ajuti cu un sfat daca poti.nu am demaraj din ce cauza sa fie?si pe la 20\h parca vrea sa moara sau mai bine zis zici ca vrea sa schimbe viteza (ca la masina)de la ce sa fie? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...