Sari la conținut

Zonne 13 Septembrie Si Drumul Sarii


misulik_4u
 Share

Postări Recomandate

ba voi ce faceti aici,manual de geografie?

ia sa-mi deschid si eu topic cu cartieru meu si fiecare cu al lui ...sa ne bagam pwwwla direct in el de forum...

 

:bounce: Da, acuma o luna am deschis si eu un topic pentru cartierul meu. Tot fara succes :baldy:

 

Benzinarie Agip ar fi bine pentru mine.

Editat de rombaer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e rost de ceva intalniri pe la benzinarie agip.. ziceti si voi pe aici...

 

si apropo de ironia cu cei din sect 5-6 nu stiu de forum.. sa stii ca nu sunt numai colorati pe aici... in rest asfalt uscat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e rost de ceva intalniri pe la benzinarie agip.. ziceti si voi pe aici...

 

si apropo de ironia cu cei din sect 5-6 nu stiu de forum.. sa stii ca nu sunt numai colorati pe aici... in rest asfalt uscat...

 

Spune tu.... Tu ai deschis topic. Vad sa deschide un topic dupa altu si dupa aia lasa balta. Pacat :baldy:

 

 

eu inca sunt in covalescenta dupa shock! :bounce: .......dar unde ati fost duminica?

 

 

Nu citesti topic de la CSR ? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e rost de ceva intalniri pe la benzinarie agip.. ziceti si voi pe aici...

 

si apropo de ironia cu cei din sect 5-6 nu stiu de forum.. sa stii ca nu sunt numai colorati pe aici... in rest asfalt uscat...

sall all mai eu as veni ca vad ca in csr unii au gandirea limitata

poate formam un club nou care gandesc liber fara ideii preconcepute si comuniste

+ ca nu se tine lumea de cuvant cand vine vb de o ora si o zi de intalnire de scooteristi

Editat de scr33ky2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sall all mai eu as veni ca vad ca in csr unii au gandirea limitata

poate formam un club nou care gandesc liber fara ideii preconcepute si comuniste

+ ca nu se tine lumea de cuvant cand vine vb de o ora si o zi de intalnire de scooteristi

+ care sa dea forja sa nu mearga ca tristii :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sall all mai eu as veni ca vad ca in csr unii au gandirea limitata

poate formam un club nou care gandesc liber fara ideii preconcepute si comuniste

+ ca nu se tine lumea de cuvant cand vine vb de o ora si o zi de intalnire de scooteristi

 

Scuze de offtopic, dar nu pot sa nu comentez.

Scr33ky2000, credeam ca ti-a venit mintea la cap dupa accidentul acela in care ai scapat ca prin urechile acului de dosar penal, nu mai zic de altceva.........ia gandeste-te tu cine a fost alaturi de tine si ti-a dictat declaratia, ca tremurai din toate suruburile????? :bounce: Si pe cine ai sunat? Iti zic eu: pe Vladul, pe mine si pe Alias.....si daca era nevoie puneam si bani numai sa scapi din beleaua aia. Iar tu in loc sa-ti fie invatatura de minte....ai continuat cu un kit de 80, muzica in urechi non-stop (ca de-aia nici nu mai auzi bine si vorbesti asa de tare)........si sa iti mai zic o treaba (pe care am mai spus-o de atatea ori): franele tale nu fac fata la setul acela........concluzia cred ca o poti trage si singur.

Si acuma ne faci comunisti :baldy:, mai mult de atat...poate nu ai inteles ca CSR nu este pentru toti si avem dreptul la selectia membrilor.........in fine daca asta este parerea ta de CSR............ma asteptam la mai mult din partea ta.

Inca odata imi cer scuze de offtopic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba fratzilor eu stiu ca sunteti suparati ca nu va puteti intalni dar noi astia sin alte orase ce facem??? ca eu nu ajung la bucuresti din fagaras nici cu slujbe, ca sa nu mai vorbim ca voi bucurestenii sunteti soferi seriosi si eu ma cacao pe mine de frica in trafic la voi.

 

as vrea si eu o sigla cu CSR sami pun pe scuter si sa zic ca e tunat.

 

CSR forever!!! sau pana imi iau motocicleta

 

Asphalt uscat!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

correct eu prefer sa nu mai vin decat sa ma rog de altii sa vina si ei, iar daca scrie mare pe forum LA ORA 2 INTALNIRE la circ dc se pleaca de acolo abea la 3-4 cand se strang oamenii ?! e de cacao faza, macar ziceti 3 sau 4 sau 9 ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la circ duminica nu a mai venit nimeni......pentru cei din sectoarele 5-6 ,de ce sa mergem 10 km sa ne intilnim cu nimeni?...haidetzi sa stabilim si noi un loc al nostru! :rusinica: :cheers: :cheers:

 

Sa facut deja multe propunere si tot nu a venit nici unu. Aceasi problema ca la circ. Pe mine nu ma deranjeaza sa merg la circ cu scuter. Dar ar fi bine sa fie cineva acolo. :blink:

 

Sambata am fost singur pana la Giurgiu si ieri pana la Mihailesti. Pe drum era sute de scuteristi.... :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai hai atunci sa mai incercam o data.....pentru cei din sectoarele 5 si 6:propuneti loc de intalnire +zi+ora....

locuri:Parcul Sebastian,Magazinul Billa din Dr.Taberei,Parcul Moghioros,Piata Gorjului si ar mai fi......zi si ora propuneti voi...

 

Magazinul Billa din Drumul Taberei suna bine pentru mine. Zi si ora pot oricand afara de duminica in care merg la circ.

 

Cine are chef si timp ? Sambata o tura la Giurgiu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine!....in parcare la Billa din Dr.Taberei la ora 6?....poate facem si o tura spre Domnesti!!!! :rusinica:

 

Ora 6 sau ora 18 ?

 

La ora 6 eu mai sunt 2 metri orizontal. La ora 18 e bine pentru mine si pot sa fiu acolo. Sper sa mai vine si alti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...