Sari la conținut

Lupta la 125


Ce atzi alege?  

877 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 478
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca as vrea ceva cu multa putere as alege Aprilia. Daca as vrea un motor stabil, care suna destul de bine si este docil, al alege Honda. Daca as vrea o motocicleta care sa aibe un aspect deosebit, fiind usor de confundat cu un Ducati, ei bine, as alege Cagiva. Daca as vrea o motocicleta mai deosebita, cu aspect exceptional, as alege Derbi.

 

Toate au dezavantaje clare, la fel si avantaje. Trebuie sa pleci de la ce-ti doresti, nu de la ce optiuni ai.

 

 

ps: na ca am ajuns si la post-ul nr. 2000! Cred ca e timpul sa "get a life"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RS si eu cu toate ca si cagiva se prezinta f bine iar derbi arata de iti pica ochii

ai dreptate,pacat k nu au nimerit-o astia de honda cu cbr-u k arata cam nasol si cu rotile alea subtiri ca de bicicleta mi-ar fi rushine.....

ar fi fost super competitie

sal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar ca performante care e de fapt cea mai buna ca eu nici acum nu m-am lamurit!?

 

Si de ce nu au fost bagate in poll Cagiva Raptor(foarte frumoasa si ea) si Aprilia MX 125(recomandata pt traseele offroad din Bucuresti)...mda nu sunt de viteza intr-adevar dar sa ne mai gindim si la partea practica nu doar designul si viteza maxima!Ca eu Derbi miash lua fiindca arata bine :cheers:

:cheers:

Editat de Gogu_Spartanu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In loc de CBR 125 care arata ca un copil nascut la 7 luni ca sa nu zic avortat, mai bine ar fi fost trecut NSR-ul 125 de la Honda ,care arata a motor si se poate compara cu celelalte trei.

Cer scuze posesorilor de CBR 125.Motorashul merge bine dar ca aspect........... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
fratilor eu am o cagiva de 125 din 1994 si acu sincer vb marge pana pe la 170 km/h, am mai mers cu o aprilia rs 125 tot din `94 si mergea cam pana pe la 150 km/h.

sincer nu stiu cum merge un rs125 din '94 dar stiu sigur k modelul nou fuge 190 km/h din fabrica(fara limitatoare).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel mai scump kit malossi de pe piata complet plus exhaust arrow.asta la motor.cik acuma ar consuma vreo 8 la suta :laugh:)...cel putin asha mia zis unu pe net din germania kre a facut cam la fel...io ink nujt k nu prea ma reusit sa merg mult

 

+ furca coborata,placute racing,lant "rk chains" (asta mai am pe ea)

Editat de MeMaD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P

 

meseriee!!

si nu ai si tu macar o poza cu mosicheta?(ca vin yo si-ti fac daca nu!! :blink: )

dak gasesc si yo cablu de date de la telefon sa pun pozele pe calulator pun si poze!!o sa incer cat de curand sa pun!

 

rasp ptr matrix

 

la 190 nu krd k mai pot face poza B)) iar dak o sa pot face o sa te chinui sa gasesti parti ale aparatului cu kre am facut pe strada dar asta dupa ce o sa ma adunati cu maturica de pe un parapet ceva doamne fereste :nono:

 

a si nu beau bere,da ptr un bax de cola mai vedem noi ce facem :huh:

 

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma dupa ce imi iau carnet si imi fac mana (chiar dak miam facuto cat de cat :P ) o sa merg pe autostrada soarelui si sa vad cat poate...si dupaia iti dau si tie sa te convingi....asta doar dak poate B)

k dak nu ...jos palaria in fata ta!!!

 

:nono: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MeMaD : Nu mi o dai mie sa ti o testez ?

ba dap...da in primavara si me first...e ca si cu nevasta :P)

sunt darnic dau la lume sa testeze....ala de 50 a sarit unu in intr-un santz cu el....:blink: mama mama ce avea pe el...k blocase roata B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cine a platit reparatia???

Ce facem aici bre? Posta la Rsuri??? u pervs...

offtopic: chat RS :blink:)

ala a platito...ma rog a platit vopseaua pe partea dreapta si un semnal k era spart putin!!baiat de caracter...da apropo..am uitat sa zic k sia rupt si o mana la faza asta....era exact dupa ce imi luasem asta de 125...si mergeam la mare ilegal yo :P si iam dat mai tare...si asta k sa se tina dupa mine ia dat si el si na nimerit viteza B))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...