Sari la conținut

Problema Mare...


Postări Recomandate

Salut la toata lumea!Sunt din Timisoara ,acu 1 luna am luat si eu A-ul si mi-am cumparat un Transalp din 87,trebuia inlocuit kit-ul de lant ca e uzat rau,de vreo 3 sapt.ma chinui sa fac rost de unul si dupa cateva promisiuni neserioase :bigstar: inca nu am obtinut niciunul!!!Stie careva dintre voi unde as putea gasi urgent unul???sunt nerabdator sa pot merge cu motorul si in 3 saptamani am facut 50 km doar!!!

Mersi mult si sper sa ma ajutati!As fi dispus sa merg si pana in Ungaria sa aduc unul...

Editat de leo999benz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut la toata lumea!Sunt din Timisoara ,acu 1 luna am luat si eu A-ul si mi-am cumparat un Transalp din 87,trebuia inlocuit kit-ul de lant ca e uzat rau,de vreo 3 sapt.ma chinui sa fac rost de unul si dupa cateva promisiuni neserioase :bigstar: inca nu am obtinut niciunul!!!Stie careva dintre voi unde as putea gasi urgent unul???sunt nerabdator sa pot merge cu motorul si in 3 saptamani am facut 50 km doar!!!

Mersi mult si sper sa ma ajutati!As fi dispus sa merg si pana in Ungaria sa aduc unul...

 

fratzica, daca neserioshii nu se tin de cuvant, vezi la omul din cluj care aduce de la louis.

sau o alta varianta : cauta sa-ti iei lant la metru, am vazut in Ploiesti. Il schimbi pe al tau si te dai si tu ceva anul acesta. Lantul te tine linistit, pinioanele sa fie in stare acceptabila.

norock !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

la no ila magazin putem sa iti aducem in aproximativ 24 de ore (in functie de stoc) chit de lant DID, te costa in jur de 580 lei cu TVA inclus. Unica problema e ca la noi in catalog cel mai vechi Transalp pentru care am gasit lant e din 89. Nu stiu daca e compatibil cu motorul din 87. Incearca sa aflii daca iti este OK setul din 89 si da un telefon la

0356-455.790

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

la no ila magazin putem sa iti aducem in aproximativ 24 de ore (in functie de stoc) chit de lant DID, te costa in jur de 580 lei cu TVA inclus. Unica problema e ca la noi in catalog cel mai vechi Transalp pentru care am gasit lant e din 89. Nu stiu daca e compatibil cu motorul din 87. Incearca sa aflii daca iti este OK setul din 89 si da un telefon la

0356-455.790

 

 

 

525, 47 pinion mare ,15 pinion mic,0741119990 e nr.meu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

la no ila magazin putem sa iti aducem in aproximativ 24 de ore (in functie de stoc) c

 

Piese de Africa Twin aduceti ?

As vrea un parbriz mai inalt, am gasit firma producatoare din Germania, dar va ajunge mult prea tarziu pt mine, pt ca in 20 august vreau sa plec pe drum cu "Bubulina".

Acum depinde si la ce bani puteti aduce voi.

Thx!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...