Sari la conținut

Honda Bali Mai Are Cineva?


soarecu
 Share

Postări Recomandate

Salutare, mi-am cumparat azi un honda bali de 50 si pt inceput merge ok. As dori sa mai cunosc si alti proprietari de Bali sa mai schimbam pareri. A mea e din 1993 si arata destul de rau trebuie vopsita dar ca mecanica este in perfecta stare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are un prieten bali da e d 100cc,din cat am mers eu p el trage super am mers 3 perosane p el cu 50-60(nu am mers cu mai multa viteza k deja nu mai aveam stabilitate)singur am reusit un 100la ora si tot asa mi se facuse frik,cu 2 p el tot 100da i-a mai greu.

Acu despre motor in 2T,motor super bun scuteru arata oribil la exterior(al lui e cam jerpelit,merge doar pozitia,semnalizari knd vor ele)

P.S:Suspensia foarte confortabila :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
Salutare, mi-am cumparat azi un honda bali de 50 si pt inceput merge ok. As dori sa mai cunosc si alti proprietari de Bali sa mai schimbam pareri. A mea e din 1993 si arata destul de rau trebuie vopsita dar ca mecanica este in perfecta stare.

am vindut in Ungaria o gramada de Baliuri nici unul nu mi sa intors in atelier cu reparatii doar cu schimb de placute filtru,motoare excelente,daca vei avea nevoie de piese second euro100kgs@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe langa motoru mare am si un Bali...e pt. oras :cheers:

Ca ma dau singur sau is cu pasager tot 60 merge...atat.

Nu m-am bagat in el daca merge--->atunci asa ramane, nu o desfac. Cica ar fi limitat electronic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...