Sari la conținut

He he he mi-a venit mireasa


The Hammer
 Share

Postări Recomandate

vorbeati de neoane..si pe bicicleta se poate :wave: :huh:

 

eu mi-am tunat-o in octombrie..prin oradea sunt 'vedeta' cu 'bitza mea cu neon p` ea' :moron: :ph34r: ! ce ziceti ?

 

p.s.imi cer scuze de calitatea pozei,da` neonul e cu plasma si strica foarte tare poza :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

ok...sunt nervos rau de tot.....am facut 430 de km si am dus-o la service de 5 ori am schimbat 6 bujii ..... si vorbesc foarte serios.

Cand imi vine de la Bucuresti....merg a doua zi cu ea 20 de km si pe urma sa opreste .....pur si simplu se opreste motoru....bujia....ok......united motors imi spune de fiecare data ca : era innecata ....dar ce dracu are de se inneaca asa?

Eu nu-i fac nimic , am facut cum mi-a zis mecanicu' tot .....la un moment dat ma intreaba daca stiu sa schimb vitezele.....omu credea ca-s din ala tamp sa schimb viteza la 6000 de ture.....of , of , acum iar tre s-o duc si tata s-a cam suparat pe mine , aia o " dez-neaca " si dupa aia tot asa face.

Ce sa fac eu acuma?

Oricum daca nici acum dupa ce vine nu mi-au facut-o .... ma duc la Protectia Consumatorului.....ca altceva ce sa fac?

Imi e frica sa ies cu ea din oras ca nu cumva sa mi se opreasca pe nush unde.

Zice-ti si voi acuma : 400 km si de 5 ori la service? e bataie de joc.

Numa' bine!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe la 9000 sau 1000 cam asa.

Elf o sa vorbesc cu tata despre propunere si te anunt.

Iti multumesc anticipat....eventual stii ce o sa facem?.....o duc la service si vb. cu baietii si le spun ca o sa vii tu sa o iei , o tii cateva zile daca poti si daca ai timp sa mergi ceva cu ea ( vreo 20 km ) daca se poate , normal.

Eu acasa am niste probleme cu netu' si nu prea pot sa intru ...... nr meu de tel este : 0742192846.Da-mi si mie daca poti un mesaj ca sa mem. nr tau.Si daca e sa facem cum zici tu , te sun.

Iti multumesc inca odata.

Numa' bine!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...