Sari la conținut

MANARII MARI CU TALOANELE DIN REVISTA!


Jawad
 Share

Postări Recomandate

Fratzilor am cumparat shi eu revista Univers Moto acum 2 zile ,revista care mi se pare destul de ok...printre paginile ei de luna asta de afla shi un concurs la care marele premiu este o motocicleta Aprilia 125 shi multe alte premii...in fine ideea..am cumparat revista(SIGILATA) de la o statzie Shell shi cand am ajuns acasa nu am gasit in ea taloanele care trebuiau completate ptr MARELE CONCURS!m-am dus la Shell inapoi shi l-eam batut obrazul dar ei au spus ca n-au nici o treaba shi sa-mi iau alta daca vreau..mi-au schimbat-o dar shi cand am deschis-o din nou nu erau taloanele ptr VOT!!!!!!!!!!! m-am dus la alta statzie de benzinarie shi am luat shi de acolo o revista sigilata care bineintzeles ca nu avea taloanele de VOT!!! revista contzine doar niste kestionare care n-au nici o treaba cu concursul! vreau sa intreb ce se intampla shi daca a mai patzit cineva asha ceva cu Revista asta! pe viitor sugerez ca taloanele de concurs sa fie decupabile ptr a nu mai fi CIORDITE pe fatza cu asha nerushinare!!!!!! va multzumesc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Am luat legatura cu redactia revistei si acesta este raspunsul lor:

 

 

Dintr-o eroare regretabila, un numar relativ mic de reviste au plecat fara a avea incluse talonul de concurs. Aceste reviste au plecat preponderent catre statiile de benzina. Rugam pe cei ce au cumparat reviste fara talon sa triita un mail pe adresa redactiei sau sa ne sune, pentru a primi prin posta aceste taloane.

Inca odata ne cerem scuze si speram ca aceasta solutie sa solutioneze problema.

redactia.moto@motorpresse.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...