Sari la conținut

Limitare Rs125


Postări Recomandate

pai dak e la mana a 2-a tre sa o cauti sa aiba 11kw in acte...nu conteaza dak e sau nu limitata...dak o iei cu 21kw nu prea cred ca poti sa schimbi in talon 11kw...dak o cumperi noua cel mai probabil o cumperi limitata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu pot sa o limitez si sa ii fac alt talon?

Pentru ce frate?bah parca sunteti nebuni,nu te verifica nimeni sa vada ca tu ai A1 si puterea e de 21kw,e de ajuns sa aiba 125cc si nu iti zice nimic nici dracu,parca sunteti dusi cu cercu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-am imprumutat motoreta unui prieten si nu avea actele la el. L-a oprit politia si dupa aceea l-au dus la sediu ca sa-l verifice. Au verificat motocicleta daca e de 11 kw 2 dintre politistii care erau in masina si dupa aceea a reverificat seful politiei rutiere, Dancu.

 

In caz de accident, se verifica 100 %.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-am imprumutat motoreta unui prieten si nu avea actele la el. L-a oprit politia si dupa aceea l-au dus la sediu ca sa-l verifice. Au verificat motocicleta daca e de 11 kw 2 dintre politistii care erau in masina si dupa aceea a reverificat seful politiei rutiere, Dancu.

 

In caz de accident, se verifica 100 %.

vai ce caz nefericit...pai la cate 50 de babzaitoare aveti voi acolo + aia mari care faceti haos in tot orasu...e si normal sa va verficice...si cum de alin si multi altii merg cu 21 kw in talon fara probleme? trotinel te retrogradez la postu tau preferat de secretara :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...