Sari la conținut

Spuneti-mi Cum E Aprilia Rs 50


bogtech
 Share

Postări Recomandate

Eu mi-as lua RS50.

faza e urmatoarea,eu am nevoie in oras ,de ici colo nu distante mari, ee,ca mai fac cateodata o dist de 25km nu cont si de aia vreau sa-mi iau gilera dna

u ce ai face ?

pe mine nu ma int altceva decat sa ma tina in timp sa nu iu nevoit sa bag din 1000 in 1000 km bani in ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei si raspuns ontopic neaparat:

Amandoua se pot strica. Sunt in 2 timpi, daca cumper second hand ai cam aceasi sansa sa ti se strice ceva. Mai degraba uita-te la cat costa piesele si la cum arata. La rs placute de frana sunt vreo 70 ron, cauciuc 160 ron si in general destul de ieftine. DAca vrei vreodata sa treci pe ceva mai mare o sa fi in avantaj daca ai condus in rs (are 6 viteze si te obisnuiesti). Rs s-ar putea sa fie mai bun ca dna, dar dna-ul e mai usor si mai mic (in caz ca esti mic la inaltime). Alte probleme?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm..pentru oras zic ca e mai practica Gilera DNA.

Sa vedem ce zic si alti useri. :D

deci gata sigur imi iau dna,dar,eu trimit pe cineva acolo sa mi-o aduca din afara(mi-a spus cineva ca imi aduce gilera dna) cam la ce sa ma uit si ce sa testez la ea exista vreo chestie ceva,

1.la ce trebuie sa ma uit sa vad daca e stricat sau ceva

2.ce teste sa fac cu ea?-important

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...