Sari la conținut

Obzor In Weekendul Asta ( 14 - 16 .09.2007 )


foxbat
 Share

Postări Recomandate

In acest weekend mai bat odata drumul acesta.

 

Plecarea este vineri dupa amiaza ( ora 16 - 17 ) .Intoarcearea duminica dupa amiaza .

Sunt cam 324 km deci cam 4 ore.- nu vreau sa mergem noaptea si maxm ora 20 sa ajungem.

 

 

Cine doreste si poate sa mentina o viteza de 110 - 130 este binevenit.

Se merge intins, nu ne oprim la pipi si la tigara din 30 in 30 de min.

 

 

Din experientele anterioare pentru a putea aranja cu cazarea cine este interesat ( dupa ce voi vedea nr de "intrati " voi reveni cu amanunte ) trebuie sa dea un avans.

 

 

Metionez ( ca si ordin de marime ) ca sunt camere de 2 - 3 persoana cu baie si tv, vedere la mare pe la 10 euro de persoana / noapte.

 

cel putin cam la aceste scoruri am stat noi anterior.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cazare, deoarece:

 

1. trebuie facuta rezervare si platit un avans

2. gazdele nu vorbesc decat bulgara/rusa si trebuie sa apelam ptr rezervari la un prieten vorbitor de bulgara

3. pe baza experientei anterioare cand am lasat e ultima clipa problema rezervarilor si ne am trezit ca nu mai sunt camere suficiente

 

Va rugam, daca doriti sa veniti si sa luat camera in aceeasi pensiune cu noi, sa ne comunicati pana maine la ora 10 a.m. intentia si preferintele pentru camere (contact foxbat) si sa faceti cumva sa ajunga tot la el banii de rezervare pana la ora 19.00. Rezervarea consta in a plati o noapte in avans, pentru ca se plateste camera nu patul, deci ptr o camera de 2 paturi 20 e, pentru 3 paturi 30 e .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de rezervare pana la ora 19.00. Rezervarea consta in a plati o noapte in avans, pentru ca se plateste camera nu patul, deci ptr o camera de 2 paturi 20 e, pentru 3 paturi 30 e .

 

 

preturile sunt estimate ( personal ma astept la mai putin ca doar nu mai este sezon) ,

asa cum am spus in primul post , dupa ce ne numaram revin cu detalii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

draga matematik....ma refeream la faptul ca sunt camere de 2-3 persoane iar eu nu vreau sa imaprt odaia cu cine stie ce necunoscut sau necunoscuta...

 

si nu la cine stie ce ganduri necurate pe care pot sa le am( in cazul in care le-as avea) si-n Bucuresti..nu e nevoie sa fac 400km pentru un amarat de gand necuvios

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

?

 

bre, acum dupa ce ne am facut rezervari ati inceput?

hm..

neseriosi

 

 

nu e cazul. as fi venit dar nu pot vineri sa scap decat la ora 21. deci... nu pot sa vin; in cazul in care puteam te contactam in timp util.

 

 

 

 

draga matematik....ma refeream la faptul ca sunt camere de 2-3 persoane iar eu nu vreau sa imaprt odaia cu cine stie ce necunoscut sau necunoscuta...

 

si nu la cine stie ce ganduri necurate pe care pot sa le am( in cazul in care le-as avea) si-n Bucuresti..nu e nevoie sa fac 400km pentru un amarat de gand necuvios

 

 

era o gluma nevinovata pe care cer scuze ca mi-am permis'o(in cazul in care te-a deranjat) ma refeream ca n cred ca esti singura fata care merge si puteai sa imparti camera cu ea. in fine ... de cand am postat ma gandeam ca nu e o idee buna.

 

 

so...don't mind me! trebuia sa stiu mai bine decat sa am glume cu persoane pe care nu le cunosc!

 

 

Drum bun tuturor si distractie placuta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e cazul. as fi venit dar nu pot vineri sa scap decat la ora 21. deci... nu pot sa vin; in cazul in care puteam te contactam in timp util.

era o gluma nevinovata pe care cer scuze ca mi-am permis'o(in cazul in care te-a deranjat) ma refeream ca n cred ca esti singura fata care merge si puteai sa imparti camera cu ea. in fine ... de cand am postat ma gandeam ca nu e o idee buna.

so...don't mind me! trebuia sa stiu mai bine decat sa am glume cu persoane pe care nu le cunosc!

Drum bun tuturor si distractie placuta! :)

 

 

mate: no offence.Tachinam cu 'neseriosi" Era pentru cei care dupa ce u vauzt pozele de la iesiri incepusera cu "de ce nu mi ai spus ca veneam si eu "

 

in rest numai de bine si nu va cuifuliti pe topicul meu :)

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...