Sari la conținut

Va Rog Mult


Razvan-dida
 Share

Postări Recomandate

contractul de vanzare cumparare... cum il fac.. la notar sau de mana ?..( asta de mana e valabil ? )

 

cunosc pe cineva care si-a facut contract f simplu ( asa sustine el ) .... a scos la calculator contractul ( ma refer k l-a scris si l-a scos pe imprimanta) si apoi au semnat ( vanzatorul si cumparatorul ) .....se poate sau o a dat-o in vrajeala ala...

 

contractu se face in prezenta unui notar... ia si asta cativa bani pt ca semneaza el acolo si pune o stampila :D

 

In legatura cu Malaguti F12 ... are un prieten unu adus din italia de NOU pe incectie ... bord electronic ... ce sa mai ...super.... si la top speed si demaraj e super tare... ia 100 cu 2 pe el ( sunt sigur ca o sa fie unii care o sa spuna ca nu are cum dar... ARE + 110 cu unu singur ) Scuterul arata super... si nu nici foarte mare .

 

sry de offtopic, dar atat am de spus: :) :lol: ;)

 

 

Nu mai speria omu , cu ''2 roti '' daca tu te plangi ca ai cazut si n-ai talent , lasane-n pace . Nu o sa regrete nimic . !

:)

 

 

Uite-te pe AICI. Echipamentul te salveaza...

 

Si ar fi bine daca ai citi si ASTA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai speria omu , cu ''2 roti '' daca tu te plangi ca ai cazut si n-ai talent , lasane-n pace :lol: . Nu o sa regrete nimic . !

:D du-te frate la curse daca esti talentat ;eu doar ma plimb cu scuteru ....... Tu esti profesor :) ... na... omu e un incepator

 

Cu 110 km\h ai avea sanse bune la categoria 50 cc ...

 

:) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai speria omu , cu ''2 roti '' daca tu te plangi ca ai cazut si n-ai talent , lasane-n pace :) . Nu o sa regrete nimic . !

 

poti sa cazi de pe loc si sa intri in spital chiar daca ai 1 milion de kilometrii pe scuter asa ca nu e chiar de talent ...

sfaturi:-tot timpul sa te asiguri in oglinzi

-adapteaza viteza la trafic si la carosabil

-mergi singur o perioada ..nu te duce cu baietii pe coclauri cel putin la inceput ca ei au experienta,se dau tare:tu esti la inceput si s-ar putea sa nu te mai intorci(intreg)

- CASCA si MANUSI(sa nu zic echipament full)....multa bafta si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D du-te frate la curse daca esti talentat ;eu doar ma plimb cu scuteru ....... Tu esti profesor :D ... na... omu e un incepator

 

Cu 110 km\h ai avea sanse bune la categoria 50 cc ...

 

:lol: ;)

 

Unde am scris ca sunt profesor :) ? si eu cad . Dar pentru asta nu ma apuc cu sfaturi , ''o sa ai de regretat '' . Daca esti pasionat ori de cate ori ai cadea , si ai ramane in picioare , ai reveni inapoi pe 2 roti .

Daca esti asa speriat ca ai stat 2 saptamani cu ????? in ghips ( nu inteleg fraza , in fine .. ) nu ar trebui sa te mai plimbi cu scuteru :)

Daca e incepator ce ? scuterele-s de incepatori . Eu , si nu cred ca sunt singurul , mi-am luat scuter ca sa invat sa merg pe 2 rotii (partial) cand o sa trec pe 125 , sa nu-mi rup gatul direct .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa cazi de pe loc si sa intri in spital chiar daca ai 1 milion de kilometrii pe scuter asa ca nu e chiar de talent ...

sfaturi:-tot timpul sa te asiguri in oglinzi

-adapteaza viteza la trafic si la carosabil

-mergi singur o perioada ..nu te duce cu baietii pe coclauri cel putin la inceput ca ei au experienta,se dau tare:tu esti la inceput si s-ar putea sa nu te mai intorci(intreg)

- CASCA si MANUSI(sa nu zic echipament full)....multa bafta si asfalt uscat!

;) :) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...
Deci ... cum sa va zic.... eu imi doresc un scuter de vreun an... dar numai acum am reusit sa fac rost de resurse financiare .. k sa-mi achizitionez un scuter... Va rog sa-mi dati niste sfaturi....Sunt pur si simplu incepator.... dar ador scuterele ( cand vad baietii pe strada cu ele )Nu am mers niciodata pe un scuter....dar totusi vreau sa-mi iau unul .... da-ti-mi si mie niste sfaturi.... sa ma ajutati si pe mine...k sa nu ma vedeti apoi la stirile de la ora 5 lipit de stalp )sa-mi da-ti niste sfaturi asa k de la profesionisti la amatori... ce pasi trebuie sa urmez k sa conduc un scuter va rog mult

am un F-12 alb perlat in 650 de euro....euro100kgs@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...