Sari la conținut

Imi Vand Jawa 350 California(1985)


CrazYRaveN
 Share

Postări Recomandate

Dau Jawa 350 California.Complet refacuta.S-a muncit 1 an de zile la ea.Cadru sablat,vopsita la cuptor,toate piesele de aluminiu si cele de crom polishate,carena mz politie fata,cauciucuri deosebite,ceasuri si comenzi Honda,far halogen,cabluri noi(ambreiaj,acceleratie),ghidon nou,bobine noi,baterie cu gel,electrica pe 12 V,sa refacuta din piele neagra.Mai dau cu ea 1 geanta cu piese de rezerva,2 tobe,2 amortizoare spate,1 motor complet de rezerva,pistoane,cilindrii... Asigurare mai are luna septembrie ci cred ca si octombrie,itp pana prin 2009,taxe platite tot anul 2007..Am muncit cca 1 an la ea si nu cred ca am facut mai mult de 1000km cu ea.Acum nu mai am timp deloc sa ma ocup de ea.E si va fii motorul meu de suflet.Imi pare rau ca trebuie sa o dau dar e pacat sa stea in curte,dupa cata munca si bani am bagat in ea.O dau la 800 euro negociabil,desi stiu ca nu o sa imi recuperez banii bagati.Astept ofertele voastre :) post-20716-1190131997_thumb.jpgpost-20716-1190131429_thumb.jpgpost-20716-1190131665_thumb.jpgpost-20716-1190131788_thumb.jpgpost-20716-1190131874_thumb.jpgpost-20716-1190132186_thumb.jpgpost-20716-1190132244_thumb.jpgpost-20716-1190133031_thumb.jpgpost-20716-1190133310_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

draguta dar nu vad rostul carenei din fata (cred ca asta e). o face oribila, arata ca o balenuta. da-o jos!

Deja am dat-o si se comporta mult mai bine pe sosea.Am pus de curand ulei nou in cutie,si in toate amortizoarele.Daca te intereseaza cauta-ma si ne intelegem:oameni suntem,copii facem :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rose: pacat ca o dai , :wave: si totusi parca erai mare fan jawa

:friends: daca ai totusi piese pe acolo sa le dai separat :rose: mishu_dark asta-i id-u meu de mes

:laugh: oricum bafta la vanzare si....timisoreana.. :)

La anu vreau sa plec afara si e pacat de ea sa stea in curte degeaba.Ce piese iti trebuie tie?

 

--- Mesaj completat în 07 Oct 2007 00:54 -------------

:D pacat ca o dai , :blbl: si totusi parca erai mare fan jawa

:laugh: daca ai totusi piese pe acolo sa le dai separat :rose: mishu_dark asta-i id-u meu de mes

:wink: oricum bafta la vanzare si....timisoreana.. :D

deci din cate stiu mai am un motor complet,pistoane,semeringuri,amortizoare de spate,carena de fata cu tot cu suport,ceasuri si martori luminosi,si o gramada de piesulici,asa ca astept sa imi spui ce iti trebuie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...