Sari la conținut

Am Nevoie De Un Raspuns La O Intrebare


badogistu
 Share

Postări Recomandate

saptamana trecuta am dat telefoane la domnul Vultur sa-mi comand un ambielaj la voshod , cand i-am spus ca e modelul sport (intr-o toba) mi-a spus ca difera fata de cel clasic cu doua tobe si ca se afla foarte greu de cumparat la noi, am vorbit apoi cu domnul Gaspar din botosani care a zis ca merge peste cateva zile dupa piese (nu mi-a zis de unde le aduce, moldova ucraina...?), azi dimineata ma sunat sa-mi spuna ca mi-a adus si ca a vorbit cu cei de la depozit si ca nu difera ambielajul de la voschodul sport (3m01) fata de cel in doua tobe.

Intrebarea mea este difera ambielajul ? iar Gaspar spune ce vrea omul sa auda doar sa vanda marfa sau domnul Vultur nu stie ce vorbeste.

 

de mentionat ar fi faptul ca am comandat ambielajul de la gaspar iar pe luni ajunge, deci asi vrea un raspuns pana atunci sa stiu ce fac ridic coletul sau nu. mersi

 

Numai BIne :finger:

Editat de badogistu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

ambielajele sunt la fel. ciclindrii si pistoanele difera. difera in sensul ca varianta sport are muzicutza si o singura toba iar pistonul are gauri in el in dreptul admisiei. atat. cursa/alezajul sunt la fel. transferele si evacuarea la fel. doar admisia si faptul ca sportul are o toba difera.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...