Sari la conținut

help am nipru


Vizitator blondu
 Share

Postări Recomandate

Daca stii pe careva care are drum in SV, acolo in bazar sun basarabenii care aduc asa ceva. Daca nu, vorbeste co orestte, el a avut asa ceva pe dnepr-ul lui si te poate ajuta(il gasesti pe forum)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal...pistoanele bombate se gasec f greu chiar si la basarabeni in primavara cam prin martie am sa fac rost de cateva sper..

randamentul la motor creste ...ceea ce insemna putere mai mare turatie si consum mai mic cu 20%...de asemenea recomnd CA PRIMA MODIFICARE LA UN DNEPR SA NU FIE CUSTOM CI UN GRUP DE FUGA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator blondu

Sal oreste (Luci sunt)

O intrebare:

Daca pui pistoane bombate nu ii termini setul motor mai repede?

Daca da cat de repede?

Oricum cand faci rost de pistoane bombate anunta-ma si pe mine ori pe seit-ul asta sau pe 'yahoo messenger'

k?

Bafta :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:huh: ma doare capu cand aud parca ai fi copi mic...stii cumva ce raport de compresie are motrultau :wave: daca nu iti spun eu 7....deci pana la un 8-8.5 care si asta e mic...mai e mult..cand o sa ai peste 9 la dnepr sa te intrebi atunci daca mai tine sau nu motorul...de slefuit chiuloasele admisie evacuare etc ai auzit???...

ada-l la mine si dac nu-ti place cum merge si cum targe dupaia ti-l fac gratis :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...