Sari la conținut

REVISTE BIKERZONE SI CUSTOM MACHINE


robychopper
 Share

Postări Recomandate

Vreti reviste am o gramada de anul trecut si inca citevaa nr mai vechi revistele

BIKERZONE si CUSTOM MACHINES.....sunt la 3 euro bucata

Am 10 bikerzone si 8 custom machines.....transportul la toate costa 20 de euro indiferent de ce parte a tarii leas trimite ...le pot trimite cu EUROLINES...

Deci ar fii 30 euro biker zone cele 10 si 24 euro custom machines cele 8

Ar venii toate cu tot cu transport 74 euro ...DUPA AIA LE INPARTITI VOI INTRE VOI

datimi mail pe

robychopper@yahoo.com pt interesati :wave:

REVISTELE ASTEA LE AM IN BARCELONA AICI LA MINE de aia costa 20 euro transportul la toate :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar mai fii ceva tot pentru voi chopperistii. IN TIMISOARA LA MAICAMEA AM 10 reviste BIKER zone si 6 reviste CUSTOM MACHINES sunt din anul 2003

BUCATA COSTA 120.000 lei care sunteti intresati, maicamea vi le poate trimite prin posta cu ramburs....le platiti cind ajung la voi ....nu stiu cit costa transportul la noi prin posta ,dar daca va intereseaza pe careva va dau nr de telefon a lui maicamea o sunati

si vi le trimite ea......dar sa nu o stresati cu intrebari de genul ce este in fiecare revista, va zic eu sigur eu ca isi merita banii oricare revista........

Va salut interesatii datimi un mail la robychopper@yahoo.com ca sa va dau tel mobil a lui maicamea ok pretul este FIX 120.000 lei bucata ca sa nu incepeti sa negociati cu maicamea:))))) :huh: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...