Sari la conținut

Unicat!:d


cpi
 Share

Postări Recomandate

am un scuter super....il cheama aprilia sr sport :D si eu m-am mirat, dar de cand sunt eu model ca asta nu am vazut!!! are toba sport gianelli silencer, set polinii evo.2 de 70cmc, cei drept arata kam rau estetic...vopeseaua e naspa, dar daca esti pasionat poti sa-l tunezii....... are si centrifuga sport, si bord digital.,...raciere apa....f f f multe imbunatatiri...

inafar de vopsea totul este ok, dar problema e ca are carburator de 12... :bigstar:

astept cumparatori...maine revin cu poze , pe zii..pretul este 700e neg :(

ma gasiti doar la 0767064222..marius :bigstar:

post-17744-1192211367_thumb.jpg

post-17744-1192211449_thumb.jpg

Editat de cpi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuterul se numeste Aprilia Area50 :rock: E super mijto modelul, da sunt putin mai rare... :laugh:

 

Bafta la vanzare!

 

Un mare UP de la mine :P

 

:bigstar:

:bigstar: :D offf rolly rolly...de cand te-ai dat pe manele numai prostii zici :( ....scuterul este Aprilia Area 51 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai ma acesta calm :bigstar: Deci logica mea: stiam de Area51 DAR am zis ca e un reflex de la vestita arie 51, si am gandit ca aprilia mai pune un nume+capacitatea (SR, RS, s.a.) deci gandeste ce a iesit. My bad...area 51, conteaza ca nu e sport cum a zis el :bigstar:

 

Si manele ascult de cand m-a nascut mama...ma rog, am trait intr-un mediu incult cu ai mei parinti rromi si de-acolo mi se trage + majoritatea prietenilor rromi*

 

rromi = dupa voi om ce asculta manele...si asa a trebuit sa scriu in limba voastra :D

Editat de Rolly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai ma acesta calm :bigstar: Deci logica mea: stiam de Area51 DAR am zis ca e un reflex de la vestita arie 51, si am gandit ca aprilia mai pune un nume+capacitatea (SR, RS, s.a.) deci gandeste ce a iesit. My bad...area 51, conteaza ca nu e sport cum a zis el :(

 

Si manele ascult de cand m-a nascut mama...ma rog, am trait intr-un mediu incult cu ai mei parinti rromi si de-acolo mi se trage + majoritatea prietenilor rromi*

 

rromi = dupa voi om ce asculta manele...si asa a trebuit sa scriu in limba voastra :P

nu mai comentez ca deja e un topic plin de comentarii despre manele....stii ce vreau sa zic...in fine :D

bafta la vanzare cu Area 51 :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apai ce va luatzi mai de bietu baiat ca asculta manele...si eu ascult manele si orice gen de muzica...de ce se oftica alta persoana pentru asta nush...eu nu ma oftic ca el se duce la baie de 100 de ori pe zi sau numai o data...sper ca daca am scris ca ascult si eu cate o manea 2 nu se vorbeste pe forum (numa offtopic) o luna ca vai domne si Zalauanu ala asculta manele....

Si vorba aceia: !!!Sa puta muzica!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog frumos sa lasati discutiile astea pe topicul asta!!! :bigstar:

pretul este negociabil cum am spus.., scuterul este din alba...ce sa zic..haideti dupa el... :bigstar:

 

--- Mesaj completat în 13 Oct 2007 21:06 -------------

va rog frumos sa lasati discutiile astea pe topicul asta!!! :D

pretul este negociabil cum am spus.., scuterul este din alba...ce sa zic..haideti dupa el... :(

uppppp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un scuter super....il cheama aprilia sr sport :( si eu m-am mirat, dar de cand sunt eu model ca asta nu am vazut!!! are toba sport gianelli silencer, set polinii evo.2 de 70cmc, cei drept arata kam rau estetic...vopeseaua e naspa, dar daca esti pasionat poti sa-l tunezii....... are si centrifuga sport, si bord digital.,...raciere apa....f f f multe imbunatatiri...

inafar de vopsea totul este ok, dar problema e ca are carburator de 12... :D

astept cumparatori...maine revin cu poze , pe zii..pretul este 700e neg :P

ma gasiti doar la 0767064222..marius :bigstar:

 

 

Nu vad ce e asa unicat in acest scuter... :D nu vreau sa fiu rau...da e un scuter destul de cunoscut...Cat si dragutz...Bafta la vanzare! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...