Sari la conținut

Subcategoria A1


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...

Vine iarna,nu-ti recomand sa incepi din iarna sa mergi q moto, fiind incepator. Asfaltul e rece, nu e aderenta asa mare ca atunci cand e cald asfaltul. nu te grabeste nimeni, cat despre permis, iti recomand sa faci cartea galbena de 3 ori,chestionarele, decretul il citesti cu mare atentie de 2 ori. asa am facut eu, am luat din prima si la a1 25 de puncte, si A si B acum de curand, 24. Lasa chestionarele dupa net, ca nu sunt corecte toate, cartea galbena e cea mai buna. si decretul. Mult succes!! si pune mana si invata! e frumos sa razi d altii care au dat de 20 de ori:P iti zic din prop experienta!! bafta si salutari cu farul!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce carte galbena,chestionare si alte lolouri,citeste legea(eu nu o citisem pe toata,amenzile si punctele nici acuma nu le stiu) si fa cateva chestionare cu intrebari mai sexi(adica foarte interpretabile) la care inveti raspunsurile si da-i bice. eventual trage si o betie inainte.Eu asa am facut si am luat din prima cu 24,daca eram treaz sigur nu luam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce carte galbena,chestionare si alte lolouri,citeste legea(eu nu o citisem pe toata,amenzile si punctele nici acuma nu le stiu) si fa cateva chestionare cu intrebari mai sexi(adica foarte interpretabile) la care inveti raspunsurile si da-i bice. eventual trage si o betie inainte.Eu asa am facut si am luat din prima cu 24,daca eram treaz sigur nu luam.

Aha,deci asa se face........

Eu am facut niste chestionare online numai stiu pe ce site si am facut 16 maxim fara sa citesc nimic,deci daca as citi ceva si as consuma ceva cred ca sar de 26 :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha,deci asa se face........

Eu am facut niste chestionare online numai stiu pe ce site si am facut 16 maxim fara sa citesc nimic,deci daca as citi ceva si as consuma ceva cred ca sar de 26 :cheers:

sa nu te bazezi niciodata ca stii ... totdeauna se gasesc niste intrebari care sa iti dea peste nas

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

mai eu nu stiu cu voi, dar in satu mare knd am dat eu(aku 4-5 luni) a venit un bronzatzel si politistu a simtit spirtu din el si a spus sa nici nu mai intre. Apropo eu am citit 1data decretu in rest am fakut in total vreo 20 de chestionare si vreo 50 de intrebari din carte.Inaintea examenului cu o noapte am fakut vreo 40 de intrebari,din care 4 mi-au pikat la sala.Intrebarile la sala ti le poate da numai din alea 845 din carte.Apropo am luat din prima cu 23 slava Domnului .:finger: un singur sfat iti dau:

I N V A T A !

Editat de k4r4m
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...