Sari la conținut

Ruse 03.11.2007


RoC
 Share

Postări Recomandate

Eu sunt din Giurgiu, si m`am intalnit cu niste motociclisti din Ruse.

Daca va mai duceti pe acolo, va pot da numarului unuia dintre ei, sa vorbiti, sa va intalniti.

Sunt suuuper de treaba, toti.... cand am cazut, m`au ajutat mult, mi`au ridicat motorul, mi l`au facut sa pot sa merg cu el.

 

Mi`au zis ca motociclistii din Giurgiu, nici macar nu`i baga in seama cand se duc in Ruse...anyway...romanul tot roman ramane.

Am ramas foarte placut impresionat de ei.

 

[last edit: in Ruse am auzit ca sunt 3 magazine cu accesorii si piese ptr motociclete]

Editat de AndreiXp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt din Giurgiu, si m`am intalnit cu niste motociclisti din Ruse.

Daca va mai duceti pe acolo, va pot da numarului unuia dintre ei, sa vorbiti, sa va intalniti.

Sunt suuuper de treaba, toti.... cand am cazut, m`au ajutat mult, mi`au ridicat motorul, mi l`au facut sa pot sa merg cu el.

 

Mi`au zis ca motociclistii din Giurgiu, nici macar nu`i baga in seama cand se duc in Ruse...anyway...romanul tot roman ramane.

Am ramas foarte placut impresionat de ei.

 

[last edit: in Ruse am auzit ca sunt 3 magazine cu accesorii si piese ptr motociclete]

pai , pune l aici , eu sunt interesat

daca au si YM..si mai bine

personal nu am vauzt nici un moto bg..dar atitudinea de RO e..clara :burnout:

 

--- Mesaj completat în 09 Nov 2007 10:34 -------------

Chiar ma minunam cum ati dat 5 oameni pe toti ce ati consumat doar 44 Ron..

Oricum, si 26Ron in medie/ om e super bine in conditiile respective!

Dammit, am ratat si iesirea asta, dati'mi si mie un offline cand mai iesiti, oameni buni!!

sambata sau duminca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vrea numarul de telefon, sa`mi dea un PM.

Nu cred ca e indicat sa il pun pe forum, direct :burnout:

 

Si apropo de atitudine, sa va povestesc cum a fost :

 

Eram prin septembrie, si ma plimbam prin Giurgiu cu cativa prieteni cu 50 si 125 cmc. Am trecut pe langa "mall-ul orasului" si mi`a facut un baiat semn, m`am dus la el si mi`a spus ca organizeaza Catalin Corbea (cred ca unii dintre voi a auzit de el) o intalnire la Prundu (un sat la vreo 30 de km de Giurgiu unde are Catalin un teren de moto cross si unde urma sa faca niste demonstratii :cheers:).

Intre timp, ii vad pe unii cu niste choppere si cu un Afrika Twin... claxonez la ei pana ma aud si le fac semn sa vina :bounce:. Erau din Ruse, si venisera prin Giurgiu sa vada cum e. Le-am zis ca plecam spre Prundu si i`am invitat si pe ei.

Am plecat noi spre Prundu, si la iesirea dintr`un sat, era o curba de 90 de grade. Chiar in curba aia s`a gandit unu cu RS sa ma depaseasca, din fatza venea o masina...eu neavand experienta, am tras dreapta si am cazut. Imediat dupa, toti romanasii nostrii au inceput sa rada si sa faca misto de mine, in schimb bulgarii au sarit toti sa ma ajute. Unul dintre el era si doctor si mi`a dat cateva sfaturi.

De atunci mi`am jurat ca o sa ma gandesc de 2 ori inainte sa plec la un drum mai lung cu cineva, in special cu "vitezistii".

 

 

[Am fost cam off-topic, dar chiar vroiam sa povestesc asta ]

[foxbat, o sa`ti dau un PM cu numarul de telefon]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...