Sari la conținut

Piese Pocket Bike


rock_angel
 Share

Postări Recomandate

nu gasesti...si eu am avut mai demult un poket(pe langa scuter) si nu gaseam nicaieri nimik pt el.. pana la urma am potrivit niste piese de dacie..

mie imi trebuie carcasa de la motor cu tot cu pull start......e un magazin pe stefan cel mare unde vind pocket bike-uri,mini choppere,mini atv-uri,scutere.......ma duc maine acolo sa intreb daca au si daca au sa iau pentru pocket mai multe piese de rezerva

@redeye tu ai avut pocket ca al meu da al meu n-are vitezometru :bounce: daca mai vrea cineva sa ma interesez acolo de piese sa-mi zica :burnout: :cheers:

@redeye tu cu cat ti-ai vandut pocketu??

 

--- Mesaj completat în 09 Nov 2007 20:16 -------------
au acolo si scutere chinezesti gen sprinter si altele......daca vreti sa intreb de piese imi ziceti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie imi trebuie carcasa de la motor cu tot cu pull start......e un magazin pe stefan cel mare unde vind pocket bike-uri,mini choppere,mini atv-uri,scutere.......ma duc maine acolo sa intreb daca au si daca au sa iau pentru pocket mai multe piese de rezerva

@redeye tu ai avut pocket ca al meu da al meu n-are vitezometru :bounce: daca mai vrea cineva sa ma interesez acolo de piese sa-mi zica :burnout: :cheers:

@redeye tu cu cat ti-ai vandut pocketu??

 

<small>--- Mesaj completat în 09 Nov 2007 20:16 -------------</small><br/>au acolo si scutere chinezesti gen sprinter si altele......daca vreti sa intreb de piese imi ziceti

ti s-a rupt ata aia de tragi de ea???

 

l-am vandut cu 200 de euro in august 2007..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti s-a rupt ata aia de tragi de ea???

 

l-am vandut cu 200 de euro in august 2007..

nu mi sa rupt ata...e in stare perfecta da am nevoie de carcasa de la motor.....ku tot cu ata de preferat pentru ca mi sau spart suporturile pentru suruburi k erau din plastic si sau spart si alte chestii din ea.....imi trebe carcasa completa....nu conteaza ce culoare atata timp cat e buna!@redeye nu stiu cum ai reusit sa ti-l vinzi cu 200 de euro....io vroiam sal dau cu 5 milioane da acum am gasit cui sa il dau dar pe un scuter si a zis sa repar pocketu si dupaia imi da scuteru @ale*utzzz.....nu merge litera respectiva.......id-ul meu este stefan_nicu2002 :burnout: vorbim pe mess

 

--- Mesaj completat în 10 Nov 2007 11:07 -------------

daca s-a rupt piesa de care tragi(pull starter) te pot ajuta eu am piesa noua cromata la pretul de 80ron

nu ti se pare cam mult 80 de ron pentru un pull starter???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-a oferit unu 300 de euro dar atunci nu vroiam sa-l dau si dupaia isi cumparase unu la fel ca al meu la 400 de euro .. e putin 5 milioane!

oricum il dau acum pe un go pop :P stiu ca e putin 5 milioane dar nu prea interesa pe nimeni oferta....vroiam sa il dau cu 300 de euro la inceput si nu la vrut nimeni si am scazut din ce in ce mai mult din pret si la 5 milioane m-am oprit!oricum vreau sa-mi iau un scuter bun....gen sr da mai intai tin gopopu pana la primavara cam asa...poate chiar mai tarziu :bounce: :P si dupa aceea il vand cu.....500 de euro...avand in vedere ca pe atunci o sa aibe kam 4000 de km io zic ca e un pret bun....mi-as lua dupa aceea ceva kare sa prinda 100 km/h...mbk booster ne*t generation....yamaha aero*....aprilia sr :cheers: piaggio nrg :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-a oferit unu 300 de euro dar atunci nu vroiam sa-l dau si dupaia isi cumparase unu la fel ca al meu la 400 de euro .. e putin 5 milioane!

 

:hug: :D ...nu-ti mai bate ma joc de el :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...