Sari la conținut

Caut Locatie Unde Sa Tin Un Scuter Peste Iarna


flying--boy
 Share

Postări Recomandate

As putea sa-l ajut eu, stau la casa si am pivinita.....dar trebuie cam 4 persoane ca sa-l coboram acolo, ca sunt niste scari naspa. De ex. o mobra se coboara/urca in 2 persoane, dar mobra are garda mai inalta decat la scuter. Dar nu inteleg de de il depoziteaza....nu mai merge cu el? :cheers: O sa-l lase acolo peste iarna sa se depuna praful si sa-l gaseasca cu paianjeni in cilindru? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in casa pe hol :D langa caine sa nu-l ia nimeni :P

NU FACE PIPI LA ROATA??? :D ..SORRY.... DAR NU M AM PUTUT ABTINE... :cheers:

 

--- Mesaj completat în 23 Nov 2007 08:29 -------------

daca omu avea subsol sau garaj sau curte va dati seama ca nu ma ruga sa postez pe forum doar doar s o gasi ceva...

SUNA LA NUMARUL ACESTA..0767716184(RAZVAN)..ARE UN GARAJ DESTUL DE MARE :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut scuteristi, :finger:

un prieten de al meu care are un scuter Kymco isi cauta un loc unde sa si tina scuterul peste iarna....daca stiti sau ati auzit de ceva de genul va rog sa mi dati PM.....locatia trebuie sa fie in Bucuresti de preferat in sectorul 6....numai bine si asfalt uscat... :baldy:

Eu pe iarna imi las motoru` la un showroom :baldy: in Bucuresti e plin d showroom`uri deci bafta la cautat [p.s citeste topicu` in leg cu protectiile unei motociclete pe timp de iarna fiind sunt esentiale mai ales in ierni k ale noastre :(]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...